Je libo brazilské smoothie?

jednoduché a zdravé recepty na smoothie

Milujete ovocné a zeleninové koktejly? Pak máme něco právě pro vás – ty nejlahodnější smoothie recepty až z druhého konce světa. Ať už chcete dodat svému tělu potřebné vitamíny, pročistit organismus nebo jen ochutnat netypické kombinace chutnající živelným Brazilcům, čtěte dál. A těšte se na pořádnou dávku exotických spojení.

Tropické smoothie alá Piña Colada

Harmonické spojení kokosového mléka a ananasu, teplý vánek, šumění moře… Taky se těšíte? Toto vyletněné smoothie s příchutí piña colady, vylepšené o pár lístků máty a banán, vám horké měsíce stoprocentně připomene. Zavřete oči a usrkávejte karibský ráj!

pina colada smoothie recepty

Zdravé smoothie s červenou řepou

Napumpujte své tělo vitamínem C a železem pomocí červené řepy. Že se s ní příliš nekamarádíte? Díky šťavnatým jahodám a borůvkám ji v našem smoothie skoro nepoznáte. Popadněte mixér a vzhůru do toho.

zdravé smoothie recepty s červenou řepou

Detoxikační smoothie s avokádem a špenátem

Přiznejte se, kolik grilovaček už jste letos absolvovali? Možná by to chtělo trošku si od těžkého jídla odpočinout a připravit žaludek na hlavní letní sezónu. Jak? Přimíchejte si do smoothie avokádo a špenát!

 detoxikační smoothie recepty s avokádem

Psst: Aby mělo vaše smoothie krémovější konzistenci, ovoce před mixování na chvíli zamrazte. Tak co říkáte, stanou se smoothie recepty nedílnou součástí vašeho jídelníčku?

Foto&Video: Westwing Home&Living, Irmãos Guerra

 

Martina Lecianová

Používáte již aplikaci Westwing?

Stáhnout
Stáhnout
Offline