Prázdninové stylizace - pocit dovolené ve vlastním domě

Existuje tolik míst, kam by se chtělo zajet na dovolenou! Vybrali jsme z nich čtyři: Kambodžu, Maroko, Capri a Krétu. Že na výlet nemáte čas? Nevadí, cestovatelské touhy se pokusíme ukojit prostou změnou stylizace-

Westwing-styl-wakacyjny-Capri-kwiaty

Tato čtyři místa se od sebe liší stejně jako styly s nimi spojené: elegantní letní tóny přímo z Capri, marocká hojnost a zdobnost, asijský klid a excentrický luxus Řecka. Ukážeme vám, jak si ušetřit cestu do vzdálených krajů a přenést jejich kouzlo k sobě domů v několika jednoduchých krocích!

 

Prázdninová stylizace:  Kambodža

Kambodža uchvacuje své návštěvníky bohatou kulturou a stylem. Dekorace spojené s Kambodžou jsou lehké a osvěžující jako letní ráno. Toto by se vám mohlo hodit:

 

Prázdninová stylizace: Maroko

Bohatství Orientu, barvy jako na marockém trhu, kovové zdobné prvky. Marrákeš je kvintesencí stylu boho s prvky glamouru. Pakliže své smysly rádi hýčkáte širokou paletou barev, směle se vrhněte do orientálního aranžmá:

 

Prázdninová stylizace: Capri

La dolce vita v prázdninové verzi! Vyhovuje-li vám italské klima, sáhněte po dekoracích evokujících moře, klasické stříbrné doplňky a citrusy.

 

Prázdninová stylizace: Kréta

V této sezóně došlo k novému definování krétského stylu: připravte se na živé, zlatavé prvky a špetku excentričnosti!

 

Dagmar Ferova

Používáte již aplikaci Westwing?

Stáhnout
Stáhnout
Offline