Nejlepší letní party pod sluncem

Co připravit? Koho pozvat? Kde a kdy? Jak připravit nejlepší letní party? Příliš mnoho otázek? Buďte v klidu! Známe všechny odpovědi. S námi uspořádáte tu nejlepší letní party pod sluncem! Zde je krátký návod, jak na to!

westwing-letnia-impreza-2

 1) Vyberte barevné a slavnostní dekorace, které se budou ideálně hodit k letnímu stylu. Doporučujeme hlavně výzdobu s motivy velkých listů exotických rostlin, různobarevné ananasy (jsou velmi módní!) a dřevěné figurky zvířat, které většinou obdivujeme v ZOO. Tímto způsobem si vytvoříte skutečný tropický prales.

westwing-letnia-impreza-3

2) Balóny, girlandy a vlaječky vytvoří krásnou výzdobu každé slavnosti. Je důležité, aby barvou nebo vzorem ladily s ústředním motivem večírku.

3) Talíře, sklenice a skleničky je dobré sladit barevně nebo – právě naopak – můžeme na stole sestavit barevnou směsici sklenic, skleniček a malovaných talířů.

4) Náležitou péči věnujte osvětlení! Rozvěste stylové světelné řetězy – budou jemným zdrojem osvětlení, který nenaruší kouzlo letní noci. Zajímavým řešením budou také různobarevné lucerničky.

westwing-letnia-impreza-9

5) Letní party se neobejde bez občerstvení. Ideálně pokud občerstvení není příliš velké – akorát na jedno sousto. Je dobré nabídnout více různých delikates – každý host si najde něco pro sebe.

Nabízíme zde několik tipů, které se Vám mohou hodit!

    • Koktejlové chlebíčky (bageta, sýr, uzeniny a hořčice)
    • Rolády z cukety a uzeného lososa (cuketa, uzený losos, tvarohový sýr)
    • tác se sýry obložený hroznovým vínem
    • chipsy, ořechy, olivy
    • předkrm ze syrové zeleniny s různými dipy

6) Sladkosti jsou také velmi důležité: hostům můžete nabídnout zmrzlinu v retro stylu nebo nanuk. Pokud máte čas, můžete připravit sladký koutek, ve kterém hostům nabídnete gumové bonbóny, pralinky a buchtičky.

westwing-letnia-impreza-lyzki

7) Abyste hosty ještě více překvapili, připravte welcome drink: co takhle mochito (třeba verzi virgin)? Připravte si také vodu, šťávy, nápoje, pivo a víno – pro každého něco dobrého. Mějte na paměti, že v létě nejvíce chutnají chlazené nápoje.

westwing-letnia-impreza

8) Nezapomeňte na hudbu! Připravte si letní hitparádu nejlepších hitů, které navodí hostům prázdninovou náladu.

9) Party rozjeďte večer nebo později odpoledne. Pokud plánujete party na zahradě nebo máte velkou terasu, začněte, až bude zapadat slunce. Všichni hosté se tak budou moci kochat posledními slunečními paprsky a magickou atmosférou zapadajícího slunce.

Fotografie: Fotolia/ Living4Media/ Westwing

Dagmar Ferova

Používáte již aplikaci Westwing?

Stáhnout
Stáhnout
Offline