Ibiza s Tahnee van der Merve

Tahnee van der Merve pracuje jako modelka a také redaktorka v holandské pobočce firmy Westwing. Zbožňuje spojovat vášeň pro interiérový design a psaní s častými služebními cestami. Tahnee nám dnes sdělí několik svých poznatků a tipů týkajících se Ibizy.

westwing-tahnee-ibiza-kolaz-1

Proč tak často navštěvuješ Ibizu?

Spousta mých zákazníků miluje tento ostrov pro jeho nádherné pláže, úchvatnou přírodu a idylická městečka. Miluji místní tržiště a malinká náměstí, kde hledám oblečení ve stylu vintage a dekorace vyrobené místními řemeslníky.

westwing-tahne-restauracja-2

Jaká je tvá oblíbená restaurace na Ibize?

Cicale v srdci San Lorenzo! Budova, ve které se restaurace nachází, pochází z XVI. století a je splněným snem všech milovníků interiérového návrhářství. Restaurace je zařízená v dekadentním boho stylu s nádechem moderní jednoduchosti a uvnitř panuje příjemná relaxační atmosféra. Kolem Cicale jsou nádherné stromy a zahrada. Vždy si tam objednám parmigianu s lilkem a čerstvou rybu. To je moje oblíbené jídlo!

Který hotel máš nejraději?

Miluji malé a idylické hotýlky. Můj oblíbený se jmenuje Can Curreu a nachází se v místě, odkud je báječný výhled. Každý pokoj je barevný a vybavený bílým nábytkem. Hotel má vlastní hřebčín, bazén a posilovnu. Je to opravdu výborné místo k odpočinku.

westwing-tahnee-ibiza-hotel-kolaz

Co stojí za to vidět na Ibize?

Galérii Elefante, zvanou concept store, kde lze koupit doplňky, starožitnosti, oblečení a umělecká díla. Stojí také za to porozhlédnout se po jedinečných polštářích, lampách a svíčkách, které vnesou do interiéru výjimečný styl Ibizy.

westwing-ibiza-tahnee-podroz-2

Čím to je, že je Ibiza tak magická?

Podlě mě za to mohou zdejší rána. Jsem skřivan a vždy se snažím vidět východ slunce.

Jaký je nejlepší suvenýr z Ibizy?

Ručně pletené košíky z esparta. Doporučuji také krásné přehozy a svíčky.

Co dalšího musíme určitě vidět?

Lidé, kteří rádi nakupují, by si měli v neděli zajít na náměstí Las Dalias, projít se úzkými alejemi a objevit úžasné obchůdky.

Fotografie: Westwing / Living4Media

Dagmar Ferova

Používáte již aplikaci Westwing?

Stáhnout
Stáhnout
Offline