Užijte si den v posteli

Konečně neděle! Užijte si fakt, že dnes nic nemusíte, a odložte budíček na neurčito. Zachumlejte se do peřin, obklopte měkkými polštáři a dopřejte si den plný relaxu a pohodové nálady. Abyste neměli výčitky, že jste promrhali celý den v posteli, sestavili jsme pro vás žebříček osmi zásad, kterými se řídit.

1. Protáhněte se

I když se to nezdá, strávit celý den v posteli je občas pořádně náročné. Abyste předešli výčitkám svědomí, že jste dnes vynechali svůj pravidelný workout, únavu a ztuhlé svaly zažeňte krátkým protažením do všech světových stran.

2. Hodně pijte

Jak jinak začít celodenní nicnedělání než ranní kávou mezi polštáři? Pitný režim rozhodně nepodceňujte, aby vám víc chutnalo, vodu si osvěžte limetkou a čerstvou mátou nebo si namíchejte osvěžující ovocnou či zeleninovou šťávu.

3. Zásobte se jídlem

Slaďoučké vafle ke snídani, ne zrovna dietní oběd a křupavá odměna za každou přečtenou stránku vašeho oblíbeného magazínu? Pro jednou nemyslete na štíhlou linii a jezte i to, co si obvykle odpíráte.

den v posteli snídeně do postele

4. Dožeňte četbu

Filmový maraton nebo kvalitní čtení by nemělo chybět na žádné pyžamové párty. Pokud zrovna nemáte po ruce některou ze svých oblíbených knih, začtěte se do časopisu nebo si připomeňte starší články v našem magazínu.

5. Nakupujte online

Nákupy na internetu jsou tím nejúžasnějším vynálezem 21. století! Můžete zůstat v pyžamu, rozcuchaní a aniž byste udělali krok z domu, ulovíte ty nejnovější trendy. Udělejte si radost a prozkoumejte stránky svých top značek, třeba vám padne do oka i něco z našich současných kampaní.

6. Zavolejte přátelům

V nabytém týdenním rozvrhu na to mnohdy nezbývá prostor, teď je nejvyšší čas to napravit. Cinkněte svým kamarádům a rodině a podělte se s nimi o kousek své pohody. Třeba je svým nápadem strávit den v posteli nakazíte.

den v posteli pohodlné povlečení

7. Poslouchejte hudbu

Nalaďte se na pohodovou notu se svou oblíbenou hudbou. Pokud vám bude do tance, nestyďte se vyskočit zpod peřin a pohupovat se do rytmu. Nedělejte si starosti s tím, jestli někdo kouká, tento den přece patří jen a jen vám.

8. Hýčkejte se

Posuňte rozmazlování na novou úroveň. Koneckonců, po náročném týdnu si ho stoprocentně zasloužíte. Naneste si na obličej masku, unavené oči probuďte plátky okurek a na závěr si dopřejte obličejovou jógu. Vítej, mladší a odpočatější já!

Bonus na závěr

A to nejdůležitější: hooooodně odpočívejte!

Foto&Video: Westwing Home&Living

Martina Lecianová

Používáte již aplikaci Westwing?

Stáhnout
Stáhnout
Offline