U bazénu

Patříte k těm šťastlivcům, kteří si mohou dopřát odpolední sluneční paprsky u vlastního bazénu? Připravili jsme pro vás několik inspirací, díky kterým se takové chvíle mohou stát ještě příjemnější, obzvlášť bude-li léto opravdu horké.

Westwing-basen-dekoracje-1

Obývací pokoj pod širým nebem

Zařídit si obývací pokoj pod širým nebem, hned vedle bazénu, je ideální návod na relaxaci té nejvyšší kvality. Jen si to představte: teplý večer, osvěžující nápoje, chutné občerstvení a vynikající společnost! Co budete potřebovat? Zahradní nábytek s velkými měkkými polštáři s jednoduše odnímatelnými povlaky, které se dají snadno vyprat. Nezapomeňte, že vložky by měly být voděodolné, stejně jako materiál, ze kterého je vyrobený nábytek.

Westwing-basen-dekoracje-2

Rodinné jídlo u bazénu

Oběd nebo lehká svačina u bazénu se můžou jednoduše změnit na výtečnou zábavu. Když si část hostů bude pochutnávat na vámi připraveném jídle, ostatní si mohou dopřávat osvěžující koupel v bazénu. Stačí velký stůl a židle – nejlépe lehké a skládací, které lze snadno – v případě zhoršení počasí – uskladnit v garáži nebo ve sklepě. Pokud máte rádi netradiční řešení, vytvořte barový stůl ze surfového prkna!

Westwing-basen-dekoracje-3

Bazén a dekorace

Dekorace kolem bazénu? Proč ne! Vsaďte na přirozený look. Palmy, juky nebo fíkusy v květináčích vytvoří příjemnou, trochu exotickou atmosféru. Tropické kompozice kaktusů nebo cypřišů budou vypadat jako zahradní sochy. Pokud chcete zakrýt zeď domu nebo garáže, zvolte vertikální zahradu. K tomu všemu chodníky v letních barvách, slunečníky, matrace a polštáře s námořními pruhy a vše je hotovo!

Westwing-basen-dekoracje-4

Koupel při měsíčním svitu

Během dne – slunce, ale co večer? Osvětlení připevněné u dna nebo ve stěnách bazénu, může vytvořit nádhernou a romantickou atmosféru a dokonale zpříjemnit večerní koupel. Ale to není vše! Několik dalších lampiónů, pochodní a lamp pomůže osvětlit rostliny kolem bazénu nebo nejkrásnější zákoutí zahrady.

Fotografie: Living4Media

Dagmar Ferova

Používáte již aplikaci Westwing?

Stáhnout
Stáhnout
Offline