Romantická tajemství

Talentovaná Mieke Floore se realizuje jako interiérový dekoratér, stylistka a personal shopper. Vytváří krásné kompozice, se kterými se můžete setkat v holandském magazínu „Ariadne“. Rozhodla se, že před námi poodhalí roušku tajemství tak, aby i v našich domech mohla zavládnout romantická atmosféra.

8

Inspirující kombinace

Zkombinování mnoha drobných prvků tak, abychom dosáhli kýženého efektu, není jednoduché. Ale na kompozicích Mieke je cítit, s jakou lehkostí je tvoří. Sama o svém stylu říká: „Miluji předměty s minulostí!“

7

Dokonale rozumíme tomu, co se ženám po celém světě líbí na její práci a proč se jí nechávají inspirovat při zařizování vlastních bytů. Pastelové barvy čas od času doplněné syrovou šedí, lehounké tvary ruku v ruce s neúprosnou modernou. Bydlení snů na dosah ruky.

Interiér v romantickém stylu

Hravě se můžeme přesvědčit o tom, že romantický styl sluší každému bytu. Dodává mu ženskou vlídnost, zjemňuje moderní interiéry a skvěle doplňuje starožitnosti.

5

Rouška tajemství poodhalena

Mieke nám prozradila několik svých tajných tipů:

Hlavně nepřekombinovat! Nepřehánějte to s množstvím předmětů – raději tvořte menší kompozice.

– Nebojte se větších předmětů. Několik drobných váziček můžete nahradit dvěma velkými vázami.

9

– Nepodceňte pozadí – hladké stěny a podlahu, které pak doplníte barevnými doplňky.

– Kombinujte nádobí, které vytvoří neutrální a romantický efekt. Můj oblíbený trik.

4

– Na různých místech vystavte pastelové polštářky a s příchodem jara je vyměňte za takové, ze kterých vyzařuje více energie.

– Drátěné košíky skýtají tisíce možností! Mám je ráda právě pro jejich všestranné využití – ať už do nich vložíte ovoce či květiny, budou vypadat prostě skvěle.

3

– Na kovových podnosech se budou vyjímat jak jarní kompozice s květinami, tak ty vánoční s borovicovými šiškami, větvičkami či baňkami.

– Také vázy můžeme využít na různé způsoby – kromě květin v nich bude dobře vypadat také prostá větvička. Výsledný efekt vás zajisté překvapí.

– Vsaďte na sílu něhy – s křehkými, jemnými předměty bez obtíží vytvoříte romantický koutek. Skleněné i křišťálové nádoby můžete vyplnit bonbóny či sušenkami, anebo do nich postavit svíčky. Porcelánové misky s mihotajícím plamínkem svíčky jsou sladkým závdavkem příjemně strávených chvil.

2

– Díky rámečkům s osobními vzpomínkami pocítíte teplo domova. Zrcadla na stěnách a křišťálové karafy pak dodají špetku ušlechtilé elegance.

Nezapomeňte na svíčky. Romantické nálady bez nich dosáhnete jen stěží!

Doufáme, že se necháte svést svým nově zařízeným domem.

Agnieszka Trzcińska

Používáte již aplikaci Westwing?

Stáhnout
Stáhnout
Offline