Plážová taška: 10 absolutních must-haves

Léto je doba, kdy bychom si měli užívat moře, slunce, pláž a hlavně dobrou náladu. Dovolená je za rohem? Než zaboříte nohy ve zlatavém písku nebo se ponoříte do tyrkysové vody, sbalte si nejprve pečlivě plážovou tašku. Pojďme se podívat, na co byste neměli určitě zapomenout!

Top-Ten-Beach-Bag-Must-Haves_DE

 

1. Velká plážová osuška

Obrovská barevná plážová osuška je ideální prázdninový „kamarád“. Vezměte ho sebou třeba na druhý konec světa! Rozložte osušku a pak se v klidu uvolněte, odpočívejte, relaxujte a užívejte si zvuky šplouchání mořských vln.

2. Pro ženy – plážové pareo

Plážové pareo, lehké jako pírko, je nutným plážovým doplňkem, který oceníte vždy, když se rozhodnete projít se po pláži nebo si zajít do baru u promenády. Plážové pareo lze zavázat několika způsoby – jakýkoliv styl nás ochrání před sluncem!

 3. Pokrývka hlavy

Dva v jednom: stylová ozdoba a ochrana před sluncem. Doplňte si svou plážovou stylizaci velkým slaměným kloboukem, nebo – pokud preferujete sportovní styl – pěknou čepicí. Chraňte si dobře svou hlavu před slunečními paprsky!

westwing-torba-plazowa-must-haves-5

4. Sluneční brýle

Sluneční brýle nás ochrání, zlepší viditelnost během slunečních dnů a budou doslova třešničkou na dortu naší plážové stylizace. Vyberte si módní tvar obrouček a hlavně nezapomeňte na pouzdro!

5. Kniha

Nie wiesz, co robić na plaży? Zabierz książkę, którą już dawna czeka na to, aż ją otworzysz. Może ciągle brakowało Ci czasu? Na wakacjach to nie problem.  Jeśli wolisz czytnik, chroń go przed wodą i piaskiem.

6. Vodotěsné igelitové sáčky

Když už jsme u ochrany před vodou a pískem: díky vodotěsným sáčkům ani kapka vody, ani písek neohrozí předměty, které si sebou vezmete na pláž. Sáčky se hodí nejen na pláž, ale poslouží v průběhu celého Vašeho cestování.

7. Opalovací krém s UV filtrem

Naprostým základem úspěšné dovolené je vhodná ochrana před slunečním zářením. Začněte od vysokého stupně protisluneční ochrany (SPF 50), a teprve až si pokožka zvykne na slunce, postupně můžete ochranný faktor snižovat (třeba až na SPF 20).

8. Láhev s pítkem

Na pláži bychom měli hodně pít. Aby nám běžná minerální voda lépe chutnala, přidejte do ní ovoce: jahody, kousky pomeranče nebo maliny. Nápoj bude chutnější a mnohem více osvěžující.

westwing-torba-plazowa-must-haves-1

9. Balzám na rty

Rty jsou velmi citlivé, proto je jejich ochrana v létě nesmírně důležitá. Používejte balzám na rty pokaždé, když ucítíte, že jsou vaše rty suché.

westwing-torba-plazowa-must-haves-3

10. Oblíbená hudba

Znáte něco lepšího než relax na pláži s oblíbenou hudbou? Pokud si neumíte představit dovolenou bez oblíbených skladeb, nezapomeňte si vzít sebou na pláž mp3 přehrávač nebo malé rádio.

Fotografie: Shutterstock

Dagmar Ferova

Používáte již aplikaci Westwing?

Stáhnout
Stáhnout
Offline