Stolečku, prostři se! Velikonočně a v boho stylu

Konečně jaro! Využijte všeho co nabízí a pozvedněte s ním své velikonoční prostírání na vyšší úroveň. Vaši pozornost jistě upoutá nespoutaná kombinace barev, využití přírodních materiálů i decentně sladěné květiny. Romantické – rustikální – boho.

1. Barevné sklenice

Vlastníte barevné sklenice? Šup s nimi na stůl, barvy k boho stylu jednoznačně patří. Ale pozor, nic se nemá přehánět, proto další nádobí raději zvolte v neutrálních tónech. Nechtěli byste přece, aby vašim s láskou připraveným pokrmům cokoli kradlo pozornost.

2. Spousty svíček

Světýlka jen tak položená na stole nebo v krásných lucernách vykouzlí romantickou atmosféru raz dva. Pohrajte si s velikostmi jednotlivých svíček, menší a větší plamínky vaše velikonoční prostírání půvabně ozvláštní. Nádherně se budou vyjímat hlavně na rustikálním dřevěném stole.

3. Malovaná vajíčka

Copak bychom na ně mohli zapomenout? Pestré, jednobarevné i zdobené, kraslice ve velikonoční výzdobě nesmí chybět. Vyrobte si třeba naše zlatem zdobená vajíčka.

velikonoční prostírání v romantickém boho stylu

4. Květiny a větvičky

Přeneste si jarní přírodu až k sobě na stůl. Vydejte se na procházku, posbírejte zajímavé větvičky a doplňte je čerstvě nařezanými květinami, břečťanem a nevěstiným závojem. Nemůžete odolat naší výzdobě? Vyrobte si podobnou květinovou girlandu podle našeho návodu i vy! Westwing tip: Pro extra rustikální vzhled použijte namísto klasického látkového běhounu či organzy roli papíru na pečení.

Foto&Video: Westwing Home&Living

Martina Lecianová

Používáte již aplikaci Westwing?

Stáhnout
Stáhnout
Offline