Vánoce u Delie Fischer

Vánoce jsou oblíbenou roční dobou zakladatelky Westwing, Delie Fischer. Na letošní Štědrý den nás pozvala k sobě domů a odhalila tajemství svátečního aranžmá v souladu s nejnovějšími interiérovými trendy.

„Tuto zimu vládne v mém domě souhra bílé a zlaté. Abych dodala stylizaci špetku modernosti, kombinuji tyto barvy s doplňky v různých odstínech zelené.” říká Delia Fischer.

„Pro prostření svátečního stolu jsem zvolila sadu keramického nádobí s jemnými měděnými akcenty. Stůl pak lze dekorovat živými větvemi jedle, které kromě toho, že na stole v kombinaci s měděnou barvou skvěle vypadají, také krásně provoní celý byt.”

Hitem letošních Vánoc jsou živé rostliny, ani v bytě Delii tak nesmí tento prvek chybět. „Zamilovala jsem si zlaté obruče ovité eukaliptusem a větvemi s jehličím. Tvoří pěknou nástěnnou dekoraci ve stylu glamour a jsou subtilní alternativou pro klasické vánoční věnce.”

Pokud chcete utvrdit stávající styl, nebojte se v interiéru opakovat jeden prvek vícekrát. Snítka eukaliptusu zavinutá do tvaru prstýnku na ubrousku, hřebíček či celá skořice jsou drobné detaily, které svátečnímu stolu dodají tu pravou výjimečnost.

Text: Veronika Štenclová, Foto: Westwing

Používáte již aplikaci Westwing?

Stáhnout
Stáhnout
Offline