Svátky s Delií Fischer

Přemýšleli jste někdy nad tím, jak tráví Vánoce zakladatelka německého Westwing, Delia Fischer? Delia nám prozradí, jak se na ně připravuje její rodina – táta Helmut, máma Johanna, sestra Jana a pejsek Lola.

 

1
2
3
4

Johanna Fischer o letošních svátečních trendech:

„Eukalyptus je absolutní hit těchto Vánoc. Chtěla jsem ozdobit náš sváteční stůl jednoduše, levně a tak, aby mi to nezabralo příliš mnoho času. Ukázalo se, že eukalyptus byla ideální volba! Nedám dopustit na přírodní materiály, které se ideálně snoubí s výjimečnou sváteční atmosférou. Uprostřed stolu jsem z běžných šišek a větviček eukalyptu vytvořila vánoční zátiší. Lněné ubrousky v jemných přírodních odstínech jsem ozdobila snítkami rozmarýnu. K tomu samozřejmě patří bílé talíře, čiré skleničky a nějaké stříbrné prvky, jako na příklad figurky losů.“

5
6
7

„Když moje holky připravují večeři a zdobí stromeček, obyčejně chodím s Lolou na procházku,“ vypráví Helmut, hlava rodiny.

8
9
10

Delia Fischer a její magické, barevné Vánoce:

„Vloni máma koupila zlaté vánoční ozdoby. Letos jsou módní tmavší, syté barvy a proto budeme kombinovat tmavě hnědé a stříbrné koule. Čokoládově hnědá vypadá smyslně a luxusně – skvěle se hodí k navození příjemné atmosféry. Osobně se mi líbí spojení lesklých a matných ozdob v různých tvarech. Díky nim stromeček dostává úplně nový rozměr.“

11
12

„Již léta sbírám ozdoby na stromeček. Mám už takový výběr, že si každý rok můžeme stromeček ozdobit jinak,“ usmívá se Delia.

13

Agnieszka Trzcińska

Používáte již aplikaci Westwing?

Stáhnout
Stáhnout
Offline