Podkroví v industriálním stylu

Pokud jste našli zalíbení v minimalistických, stylově čistých a originálních prostorách, do interiéru Joanny Goetz se zcela jistě zamilujete. Byt v industriálním stylu s příměsí skandinávské inspirace sálá pozitivními vibracemi, které jsou pro Joannu, zakladatelku lifestylového blogu Liebesbotschaft, typické. Těžko říct, co nás zde ohromilo více – jednoduchost interiéru, Joannina osobnost nebo vynikající švestkový dezert, který nám během návštěvy servírovala.

industrialni-styl-podkrovi

Jak popsat Joannu několika slovy? Blogerka, byznysmenka, maminka tří dětí, studnice energie – ano. Žena s nezaměnitelným vkusem – rozhodně. Ten se odráží i v jejím norimberském podkrovním apartmá. Svůj cit pro interiérový design stoprocentně uplatnila při přeměně staré průmyslové budovy na rodinné hnízdo. Něco z industriálního stylu však přece jen zůstalo – rozlehlé prostory bez vnitřních příček, vysoké stropy, okna sahající od podlahy až do stropu nebo výtah, který vás vyveze z přízemí rovnou do prostorného loftu.

jak-zaridit-byt-v-industrialnim-stylu
skandinavsky-industrialni-styl

Obzvláště pyšná je na kuchyňský kout a bílou tóninu, která vnáší do interiéru světlo a skvěle umocňuje čistotu celého prostoru. Joanna jej nechtěla zahlcovat nábytkem, vybavení se proto nese v minimalistickém skandinávském duchu, je jednoduché a účelné.

industrialni-styl-kuchyne
industriaalni-styl-doplnky-sklo-drevo

Středobodem domu je pak obrovský dřevěný stůl, u kterého se schází celá rodina a vždy se najde místo i pro přátele. Pokud byste si zde chtěli vychutnat ranní kávu jen se svými myšlenkami, společnost by vám dělali Serge Gainsbourg a Jane Birkin, kteří na interiér dohlíží z obrazu.

skandinavsky-insdustrialni-styl-obyvaci-pokoj
industrialni-styl-doplnky

Převažující bílou barvu doplňuje rustikální dřevo, stínidla z černého plechu a zelené rostliny, jež přidávají industriálnímu podkroví na přirozenosti. Hledáte v bytě rovnováhu? Bílou harmonii přerušují obývací pokoj i pokoj pro hosty, jež spojují zemité barvy s elegantní šedou. Vkusné a pohodlné. Nádech moderny zase najdete v pracovně, mimochodem inspirované jednou z Westwing kampaní.

pokoj-v-industrialnim-stylu

Joannin střešní byt je výjimečnou ukázkou toho, že industriální prvky nemusí interiér nutně odosobňovat. Stačí přidat trochu severského nádechu a pohodovou náladu. Nebo se najde něco, co interiéru skutečně chybí? „Snad jen pejsek,“ usmívá se Joanna.

industrialni-styl-svetly-interier

Foto&Video: Westwing Home&Living

Martina Lecianová

Používáte již aplikaci Westwing?

Stáhnout
Stáhnout
Offline