Na návštěvě u Delie Fischer – apartmá ve stylu feminine glam

Interiér, ve kterém bydlí Delia Fischer, zakladatelka Westwing, je důkazem toho, že schopnost kombinovat nejnovější trendy s nadčasovými řešeními je dokonalý recept na ideální aranžmá. Během návštěvy jejího bytu jsme měli příležitost poznat tajemství stylu, který zaujme již u vstupních dveří.

Prostorné apartmá se nachází ve starém činžovním domě v německém Mnichově. Jak přiznává majitelka, bylo pro ni důležité, aby základem aranžmá byly klasické, nadčasové prvky – například krb nebo ozdobné štuky na stěnách. Ty kontrastují s moderními tvary a výraznými doplňky – fialovými polštáři nebo vzorovanými pufy, což ve výsledku vypadá krásně a efektně.

Základem barevné palety jsou jemné odstíny bílé, béžové a šedé. Tyto klidné tóny oživuje lesk stříbra a zlata a také výrazné odstíny modré, fialové a růžové. Taková koloristika je šitá na míru elegantnímu interiéru se špetkou ženskosti.

Za nejdůležitější místnost svého bytu považuje Delia obývací pokoj. „Ústředním bodem tohoto prostoru je krémová pohovka, jíž dělá společnost měkký koberec,“ říká naše průvodkyně. „Tento prvek vnáší do interiéru útulnou atmosféru. Nezbytným kouskem nábytku v tomto roce je konferenční stolek s mramorovou deskou – je nejen módní, ale také velmi elegantní. Na první pohled také zaujme originálně tvarované křeslo – jde o nezpochybnitelnou hvězdu aranžmá.“

Obývací pokoj je pro majitelku důležitý, ale její srdeční záležitost je jídelna. Jak sama připouští: „Nemohu vyloučit, že právě jídelna se stane mojí nejoblíbenější částí bytu.“ A hned i vysvětluje: „Nejvíce se mi na mé jídelně líbí kombinace dlouhého stolu s noblesním osvětlením, od kterého nemohu odtrhnout zrak!“ Efektními prvky jsou také módní a zároveň pohodlné židle se sametovým potahem.

Delia si je vědoma toho, jak zásadní roli při zařizování interiéru hrají doplňky. V jejím apartmá tak můžeme najít galerii stylových černobílých fotografií nebo módní dekorace, jako je například zrcadlo s rámem ozdobeným zlatými motýly.

V ložnici by, podle zakladatelky Westwing, měla panovat intimní, útulná atmosféra. Postarají se o ní mimo jiné nadýchané koberce a kůže na podlaze. Kromě toho, že zdobí aranžmá, jsou také praktické – není nic příjemnějšího než se na ně ráno postavit bosýma nohama. Z barev dominuje této místnosti šedá. „Má v sobě příjemný klid a současně je velmi elegantní,“ vysvětluje svoji volbu Delia.

Prohlídku po svém bytě končí Delia v místě, bez kterého si nedokáže představit skutečný dům. Jde o čtenářský koutek s pohodlným šezlongem a knihovnou plnou inspirativních knih. Právě zde nachází zakladatelka Westwing mnoho nápadů pro svou práci.

Používáte již aplikaci Westwing?

Stáhnout
Stáhnout
Offline