Na návštěvě u blogerky Sanne Pol

Sanne Pol je blogerka, interiérová návrhářka, fotografka a influencerka známá z Instagramu. Tato různorodost je pro ní svatá a je to také indikátor jejího životního stylu. Na svém populárním blogu enstijl Sanne představuje výběr nejkrásnějších míst, výrobků a značek. Poznejte tuto zajímavou osobnost a prohlédněte si její úžasný dům v nizozemském Haarlemu.

westwing-sanne-pol-wizyta-intro

Třicetiletá Sanne Pol bydlí se svým přítelem Marimem, synem Bo a dvěma kočkami, Snoutem a Mosesem, ve starém domě v samém srdci Haarlemu. Jak Sanne, tak i Mari pocházejí z Haarlemu a strávili zde celý svůj život. „Naši rodiče také bydlí v okolí. Je dobré mít prarodiče po ruce, obzvláště když máte malé dítě. Kromě toho se náš dům nachází v blízkosti pláže, písečných dun a krásného lesa. Líbí se mi také to, že je Haarlem menší než Amsterdam, a tak je tu všechno lépe zorganizované“.

westwing-sanne-pol-wizyta-4

„Zařizování interiérů jsem vždy milovala. Když jsem byla malá, s nadšením jsem aranžovala vlastní pokoj. Poté se můj styl dále vyvíjel a velmi se změnil. Dnes mám nejraději bílou barvu, boho, eklektismus a fascinující směs starého a nového.“ Sanne ráda čte časopis vtwonen a často si prohlíží fotografie na Instagramu a Pinterestu. Má ráda změny – a to nejlépe každou chvíli. „Miluju změny, protože jsou opakem nudy. Chtěla bych mít ohromnou, otevřenou kuchyň, vanu a krb v koupelně. Právě teď k tomu směřuji“.

westwing-sanne-pol-wizyta-3

Styl Sanne by se dal charakterizovat jako eklektický. Designérský nábytek vonící novotou stojí vedle kousků ulovených na bleších trzích. Sanne má sbírku vintage a industriálních předmětů, stylový TV stolek a vázu ve stylu retro. Na jedné ze stěn hned vedle moderního svítidla visí paroží.

„Moje oblíbené místo v domě je obývací pokoj. Miluju sedací soupravu. Sedím na ní celé hodiny se svým synem. Hrajeme si se stavebnicí, čteme a kreslíme si“.

westwing-sanne-pol-wizyta-2

Jako svůj oblíbený předmět v domě Sanne bez váhaní označila stolek chakki. „Oblíbila jsem si také velkou bílou mísu, no a nikdy bych se nevzdala koženého křesla-motýla!“

westwing-sanne-pol-krzeslo

Jaký je její vysněný dům? Sanne je spokojená se svým současným, ale přesto odpovídá: „Můj vysněný dům je v loftovém stylu a jsou v něm dřevěné podlahy. Chtěla bych v něm mít dvě nebo tři houpací sítě a obrovskou koupelnu s vanou uprostřed. Naštěstí dům, v němž bydlím nyní, se již blíží ideálu!

westwing-sanne-pol-wizyta-1

Co Sanne radí všem lidem zařizujícím svoje domy nebo byty? „Odvahu! Nebojte se realizovat zajímavé nápady. Stěny vždy mohou být přemalovány a nábytek vyměněn“.

Fotografie: Sanne Pol

Dagmar Ferova

Používáte již aplikaci Westwing?

Stáhnout
Stáhnout
Offline