Boho plné lesku v srdci Mnichova

Andrea Kehl, VIP-kadeřnice z Mnichova, nás vítá plná radosti a energie. Již na prahu nás informuje, že se včera v noci rozhodla přesunout pohovky do jiné místnosti a pár minut před naším rozhovorem zcela změnila svůj šatník. „Pokud mě napadne nějaká myšlenka, nedokážu čekat. Musím ji okamžitě začít realizovat!“, říká s úsměvem. Andrea se vrací do pokoje oblečená do nádherné barevné košile a obutá do lesklých pantoflí se třpytkami. Její stylizace je perfektním uvedením do jejího pestrého života, bydlení a práce.

Andrea se může pochlubit neobyčejným smyslem pro styl. Její fascinace barvami a přírodou vyústila v oslnivé aranžmá apartmá v jedné z nejkrásnějších a nejprestižnějších čtvrtí Mnichova – Bogenhausen.

Andrea má svobodného ducha, ale ráda čerpá ze zkušeností odborníků. Proto se před několika lety obrátila s žádostí o pomoc na ceněnou německou designérku Jasemin Loher, která proměnila klasické mnichovské interiéry v ženské a efektní apartmá.

„Tento byt je můj svět. Vždy jsem snila o tom, že budu žít na místě, které bude odrážet moji osobnost a lásku k přírodě“, vysvětluje Andrea. Její okouzlení světem fauny a flory má svůj původ v dětství, které strávila v malém domě na předměstí Mnichova. Andrea přenesla akcent boho do svého současného bytu, přičemž nešetřila na barvách, luxusních materiálech a vzorech inspirovaných říší přírody.

Energické aranžmá obohatí originální předměty, které dodají interiérům moderní vzhled. Pozornost přitáhne především závěsné svítidlo se skleněným stínítkem, ratanové křeslo s opěradlem připomínajícím květinový kalich a zrcadlo ve tvaru hrušky. Celek je kvintesencí hotelového luxusu, s přívětivou pastelovou koloristikou a osobitými doplňky.

 

Andrea ráda spontánně a nečekaně mění vzhled svého interiéru. Už jste někdy viděli palmy na stropě v koupelně? My také ne. Efekt je ovšem dechberoucí! Andrea nenechala nic náhodě. S pomocí designéra vytvořila prostor, který dokonale odráží její charakter – je ženský, výrazný a inspirativní.

 

 

Překlad: Kinga Ostapińska

Dagmar Ferova

Používáte již aplikaci Westwing?

Stáhnout
Stáhnout
Offline