Dokonalá proměna interiéru: Westwing ft. Zuiver

Sophie miluje vše, co s sebou přináší život v centru Amsterdamu. Přestože se může zdát, že jí v jejím prostorném apartmá nic nechybí, jednu věc opravdu postrádá – klidné zákoutí, kde by mohla po náročném pracovním dni relaxovat. Naštěstí pro ni si s tím naše nizozemská kolegyně a designérka Odette ihned věděla rady a věděla přesně, koho zavolat na pomoc.

zuiver proměna interiéru

Dokonalé splynutí: Westwing potkává Zuiver

Když se kvalitní kousky propojí s městským životním stylem, vznikne zajímavá mozaika, která interiéru vdechne nezaměnitelnou atmosféru. Tohle přesně měla Oddette na paměti, když povolávala do služby kreativní designérku Zuiver Caroline. Minimalismus, hravost a městský duch bylo totiž to, co k dokonalé proměně Sophiina bydlení potřebovala. Sophie měla tři podmínky:

  • proměnit interiér v urban chic stylu
  • začlenit do interiéru relaxační zóny
  • vyhradit prostor pro osobní věci

OK, výzva přijata!

holandská značka zuiver
zuiver nábytek

Otevřete prostor

Důležitou úlohu při rekonstrukci sehrálo členění místnosti. Před proměnou překážela pohovka v prostoru dveří a znemožňovala přirozené přehlédnutí místnosti. Naše odbornice se proto rozhodly ji přesunout ke stěně, čímž se pokoj vizuálně otevřel a může teď bezproblémově dýchat. Aby dodaly místu na uvolněnosti a vykouzlily z obyčejného bytu domov, sáhly po několika velkoformátových fotografiích, které si Sophie pořídila při svých výletech, a příjemných květinách.

zuiver doplňky do interiéru
zuiver nizozemí

Útulnost zaručí polštáře

Na rozdíl od boho či eklektismu, urban styl nevyhledává prudké kontrasty ani momenty překvapení. Naše dvojka proto zvolila tlumené tóny a kovové barvy, kterými změkčila kontrast s tmavými stolky a moderní technikou. Extra tip: Abyste dosáhli toho, že prostor bude vyzařovat pozitivní vibrace, navrstvěte na sebe několik polštářů s rozdílnými texturami. Trendem současnosti jsou měkoučké polštáře s vaflovou strukturou. Zuiver odbornice je umístila do jídelny, kde vytvořila příjemnou designovou zónu pro posezení s přáteli. Koneckonců, jídelna by neměla být uspokojením jen pro žaludek, ale také pro oči!

zuiver-židle-jídelna-v-urban-stylu

Zaostřeno na (osobní) detail

Aby splnily i poslední majitelčin požadavek – důstojné místo pro její oblíbené předměty a vzpomínky – sáhly Oddete s Caroline po hravém regálu a umístily na něj ty nejcennější Sophiiny kousky. Bílé poličky tak dotvořily osobní atmosféru a vnesly do interiéru emoce. Ocitl se v centru pozornosti i nadšené Sophie: „Miluji ho! Jeho vzhled připomíná večerní velkoměstské panorama, nemyslíte?“ Zdá se, že mise byla splněna.

zuiver obývací pokoj proměna
zuiver kvalitní nábytek a doplňky

Foto&Video: Westwing Home&Living

Martina Lecianová

Používáte již aplikaci Westwing?

Stáhnout
Stáhnout
Offline