Tajemná šeď

Romantický večer v teple obývacího pokoje či chvilka relaxace s oblíbenou hudbou? Stačí zapálit svíčky a přikrýt se příjemným plédem. Auru tajemna podtrhují odstíny šedé v kombinaci s různými, ale přitom sladěnými barvami. Nedoceněná šedá barva je ideální právě do obývacího pokoje. Chcete-li dosáhnout zajímavého efektu, můžete spojit několik jejích odstínů – bavte se šedou! Pokud jste milovníkem klasické elegance, postačí vám s ní spojit bílé a stříbrné doplňky.

1_tajemnicze_szaros_ci

Je to zároveň jednoduchý způsob, jak rychle a efektně proměnit vzhled svého bytu.

Jste-li hotovi s obývacím pokojem, můžeme se vrhnout na ložnici. Také zde si šeď přijde na své! Půvab této barvy zvýrazní hladké bílé povlečení. Svíčky a těžké závěsy se pak postarají o intimní atmosféru. Nezapomeňte také, že se na šedé stěně budou perfektně vyjímat černobílé fotografie. Pusťte do svého bytu šedou a rozhodně nebudete litovat!

Máte doma stůl, poličku či jiný nábytek z přírodního dřeva? Zkuste vedle něj umístit šedý kus nábytku s hladkým povrchem – uvidíte, že si se syrovou strukturou dřeva bude skvěle rozumět.

2tajemnicze-szaros_ci

Šedé doplňky, dokonce i ty větších rozměrů, budou působit navýsost jemným dojmem, a to z toho důvodu, že je šedá nadmíru neutrální barva – neokázalá, a přece kouzelná.

3tajemnicze-szaros_ci

Nechte se proto unést jejím kouzlem a dopřejte svému interiéru nezaměnitelný vzhled! Pokoje ponořené do různých odstínů šedi jsou k tomu ideálním prostředkem.

 

4tajemnicze-szaros_ci

 

 

Monika Alberovska

Používáte již aplikaci Westwing?

Stáhnout
Stáhnout
Offline