S rozvahou a romanticky

Scandi v zámecké verzi

Bílá nemusí nutně znamenat chladná. Přesvědčte se o tom, že si zaslouží i jiné konotace. I sněhobílé odstíny vám totiž mohou odhalit své hřejivé stránky. Seznamte se se scandi v romantické verzi, jako z paláce hodného zimní královny.

Naturalny-szyk_660_370

Obývací pokoj vyzařující příjemnou svěží energii. Minimum barev – efekt maximální.

Bílá okořeněná špetkou zlata. Zlato na nás dýchá z rámu zrcadla i dřevěných parket na podlaze.

Obě strany pokoje jsou naprosto vyvážené – skoro se zdá, že aspirují na naprostou symetrii. Okno ve formě triptychu, po obou bocích pohovky identické stolky s nohami do kříže, naproti pomocného stolku imitace krbové římsy, konferenční stolek v ose pokoje a nad ním křišťálový lustr.

Opozici taburetu s kožešinovým potahem pak představuje proutěné křeslo a výjimku potvrzující pravidlo zlatý rám zrcadla – bez něj by mohl pokoj vypadat poněkud fádně.

1sniezna-bohaterka
2)Puch-na-kanapie
4

Osvědčeným prostředkem pro zútulnění interiéru jsou tkaniny, obzvláště ty huňaté, vlněné a ochmýřené. Na podzim se výborně hodí kožešiny, které najdou své uplatnění jak na podlaze, tak v podobě polštářků na pohovce. (Všimněte si ale, že se polštářky i přehoz skvěle doplňují také s jiným nábytkem.) V tomto případě nám cit pro styl velí držet se bílých tónů.

 7

12
Urok-blasku

Sklo a porcelán na různé způsoby: vázy, mísy, svícny – vše dokonale zapadá. Vítanými a zároveň neodmyslitelnými atributy příbytku zimní královny jsou také křišťálové čisté okenní tabulky a zrcadla. A poněvadž jsme na návštěvě u hodné zimní královny, nikoho nemohou překvapit rozkvetlé květy…

Urok-blasku2

Urok-blasku3

Tento lustr je bezpochyby nejjasnější hvězdou na nebeské klenbě obývacího pokoje. Tato girlanda z křišťálů umístěná přímo nad konferenčním stolkem tvoří těžiště pokoje a každý host na něm bude moct oči nechat. Posedět ve světle takového klenotu je neskonalým požitkem.

Sezon-na-rattan
15

Diktátu bílé podlehl jak proutěný koš, tak proutěné křeslo. Oběma v tomto chladném období svědčí také spojenectví s kožešinami.


Jak-w-galerii2

„Make today amazing” – to motto mluví za vše. Proč s ním nezačínat každý den?


Do-zakochania

Jak-w-galerii

Paroží se již před několika lety stalo oblíbeným předmětem interiérových návrhářů. Patřičně zakomponované budou nenuceným stylistickým žertem. V tomto případě ubírají toaletnímu stolku na eleganci, ale barvou sem absolutně zapadají.

 

Agnieszka Trzcińska

Používáte již aplikaci Westwing?

Stáhnout
Stáhnout
Offline