Pánský interiér nejen pro muže

Toužíte zařídit interiér pro svého muže, ve kterém by se cítil jako ve své jeskyni? Nebo vás již nebaví typicky dámské doplňky a aranžmá a toužíte po něčem mužnějším? Hranice mezi tím, co je dámské, a co je již pánské se v poslední době zmenšují a není příliš moderní je znovu definovat – my vám ale představíme 5 praktických rad pro vytvoření interiéru s typicky pánským nádechem.

westwing-meskie-wnetrze-bar

Než začnete zařizovat, vyberte si ústřední motiv interiéru. Pak od něho můžete jemně odstupovat nebo jej měnit, ale pořád ho musíte mít na paměti a volit podle něho doplňky a vybavení interiéru. Může to být třeba oblíbená sportovní disciplína? Nebo láska k motorkám? Filmy? Poker? Automaty? Vášeň k hudbě krále z Memphis? Možností je spousta!

westwing-meskie-wnetrze (1)

Zvolené téma zdominuje vzhled panského interiéru a bude základem stylizace. Vyberte si jeden prvek, kolem kterého budete budovat celé aranžmá. Může to být třeba kulečníkový stůl, flipper, velkoplošná obrazovka a sedačky jako v kině, sbírka kytar nebo třeba barový pult. Ostatní nábytek a dekorace již budete volit podle rozměrů interiéru a celkově zvolené koncepci.

westwing-meskie-wnetrze-tv

V pánském interiéru je nejdůležitější funkčnost! Masivní, kožené a stylové pohovky a křesla budou v interiéru působit tak, že se pozvaným hostům nebude chtít odcházet domů. K tomu navíc jednoduché regály, které dovolí zviditelnit sbírku desek, filmů nebo sportovní trofeje….a hotovo!

westwing-meskie-wnetrze-fotele

V pánském interiéru se budou objevovat doplňky, které nejsou příliš časté v klasických stylizacích. Popřemýšlejte nad malou chladničkou, díky které budete mít chlazené nápoje vždy po ruce nebo nad ventilátorem (stropním nebo stojatým), který zajistí, že vzduch rozehřátý (nejen) sportovními emocemi již nebude tak hustý!

westwing-meskie-wnetrze

I v typicky pánském interiéru se najde místo pro doplňky a dekorace.  Filmové plakáty na zdi, mapy, globusy, modely letadel a černobílé fotografie budou vypadat velmi elegantně a podtrhnou drsnost mužské stylizace. Takové interiéry se budou určitě líbit nejen mužům!

Snímky: Living4Media

 

Dagmar Ferova

Používáte již aplikaci Westwing?

Stáhnout
Stáhnout
Offline