Oblékněte svůj parapet do svátečního

Rádi se kocháte krásným výhledem? Nezapomeňte, že začíná již u vás doma. Oživte svůj parapet pomocí několika jednoduchých triků, které z vašeho okna udělají skutečného, do Vánoc oděného krasavce.

Parapet ve vánočním kabátku

Nedokážete si v teplých měsících představit své okenní římsy bez květináčů hýřících rozličnými barvami i vůněmi? Veselo na nich může být i v zimě! Při jejich výzdobě stačí následovat jednoduchá pravidla:

  1. Nebojte se kombinovat – tvary, barvy i materiály. Vždy byste se ale měli držet odstínů, které spolu dobře ladí (vánoční klasikou jsou zlatá a červená, dobře si spolu rozumí také bílá s pistáciovou).
  2. Aby okno vypadalo opravdu zajímavě, zavěste na něj několik dekorací s vánoční tematikou. Fantazii se meze nekladou.
  3. Světla, světla, světla. Ať už se rozhodnete pro svíčky nebo světelné řetězy, nešetřete s nimi. Právě světélka vytváří hřejivou atmosféru a vyvolávají pocit útulnosti. V zimním období to platí dvojnásob.
Vánoční dekorace parapetu final

Budete-li se držet těchto tipů, výhled z vašeho apartmá vám už nikdy nezevšední. Po Vánocích můžete aranžmá jednoduše vyměnit za valentýnské, jarní či velikonoční. Buďte kreativní, ale mějte na paměti, že výzdoba by měla korespondovat se zbytkem vašeho bytu.

Foto&Video: Westwing Home&Living

Martina Lecianová

Používáte již aplikaci Westwing?

Stáhnout
Stáhnout
Offline