Návrat mramoru

Mramor, jež si spojujeme s elegancí, luxusem a dobrým vkusem, se vrací  a prožívá své druhé mládí, a zvyšuje hodnotu místností, ve kterých se nachází.  Seznamte se s novým mramorovým trendem a podívejte se, jak lze, pomocí tohoto překrásného přírodního kamene, dodat interiérům styl.

Vítězné spojení

Stylový chlad mramoru se skvělé kombinuje s lesklými doplňky teplé měděné barvy. Toto spojení barev a textur se obzvlášť dobře hodí do kuchyně nebo koupelny.

Westwing-marmur-w-kuchni

Okolo stolu

Mramor v této sezóně ovládá také obývací pokoje a ložnice. Základní, funkční nábytek, jako třeba odkládací a konferenční stolky, získají díky mramoru zcela nový vzhled. Stačí si představit legendární stolek – tulipán s mramorovou deskou!

Westwing-marmur-stoliki

Mramorové scandi

Mramor se ideálně hodí do skandinávských stylizací. Pro subtilnější a osvěžující efekt zakomponujte několik mramorových doplňků do aranžmá ve stylu scandi. Pořiďte si tapetu s mramorovým vzorem a váš interiér se okamžitě stane mnohem elegantnější a neztratí při tom ani trochu z původního moderního kouzla.

Westwing-marmur-scandi

Stylově v kanceláři

Pokud chcete pracovat ve stylovém prostředí, pořiďte si do kanceláře mramorové doplňky – hlavně ve spojení s odstíny modré, šedé a černé. Tato kombinace vám pomůže vytvořit inspirativní interiér, ve kterém bude radost soustředit se na práci.

Westwing-marmur-dodatki

Snímky: Westwing Home & Living, Living4Media, The Interior Archive

Dagmar Ferova

Používáte již aplikaci Westwing?

Stáhnout
Stáhnout
Offline