Kuchyně v nové verzi

Funkcionalita, praktičnost, patřičné vybavení, promyšlené prostorové plánování a k tomu navíc dekorace, překvapivá řešení, fantazie a nápaditost – to je několik složek receptů na vytvoření ideální kuchyně. Toužíte po tom, aby byla vaše kuchyně trendy? Podívejte se, co je módní již dnes a co bude v módě za chvíli.

westwing-kuchnia-16

Ještě mnohem více otevřené prostranství

Nový vzhled kuchyně by se zalíbil Marku Zuckerbergovi: otevřeně podporuje social networking! Otevřené prostranství a propojení kuchyně s obývacím pokojem způsobí, že příprava jídel bude příjemnější, a jídlo – ochucené rozhovorem, vám bude lépe chutnat. Aby společný prostor kuchyně-jídelna-obývací pokoj byl maximálně úspěšný, musíte pamatovat na to, aby jednotlivé prvky dohromady ladily a tvořily stylový celek. Postarejte se o barevný leitmotiv a snažte se, aby styl důsledně propojoval otevřenou kuchyň s obývacím pokojem.

westwing-kuchnia-15

Nejen dřevo

Poměrně nedávno se objevil v obývacích pokojích a už nyní zkrášlí i moderní kuchyně – beton propůjčí kuchyňskému aranžmá svěžest. Pokud chcete poznat blíže jeho stylovou všestrannost – kombinujte betonové podlahy, desky a dvířka kuchyňské linky s měděnými nebo mosaznými doplňky a nábytkem ze světlého dřeva. Pokud ne beton, tak co tedy? Nesmrtelný mramor! Mramorové podlahy, desky a povrchy jsou skvělými partnery pro ocel a dřevo. Mramor je nejen elegantní ale také pevný a hygienický – přímo ideální do vaší kuchyně!

westwing-kuchnia-4

Rozloučení s béžovými a hnědými odstíny

westwing-kuchnia-1

Osvěžující barvy, elektrizující modř, šťavnatá žluť nebo sytě červená dominují v moderních kuchyních. Seberte odvahu, zapomeňte na přesládlé pastelové barvy a vdechněte své kuchyni trochu barev a života. Síla barev spolu s nesmrtelností bílé je interiérovou trefou přímo do černého…

westwing-kuchnia-w-czerwieni
westwing-kuchnia-6


…leda, že byste se rozhodli pro černou! Ještě nedávno bylo naprosto nemyslitelné, abychom si zařídili kuchyni na černo, jenže dnes je tomu jinak –  je to poslední výkřik módy. Černá kuchyně nebude vůbec smutná, obzvlášť tehdy, pokud sem tam přidáte barevné akcenty: žlutou židli, modrý koberec, červenou lampu. Rozhodnutí co a v jaké barvě, je samozřejmě jen na vás!

Pokud přesto preferujete klasiku, pak se zcela určitě osvědčí nesmrtelná kombinace černé a bílé

westwing-kuchnia-11

Kuchyně do kruhu

Desítky let v kuchyních dominovaly pravé úhly – nyní nastal čas na zaoblené tvary, křivky a dokonce i celé kruhy. Nemluvíme zde ale o uměleckém pojetí nábytkových křivek a abstraktností tvarů, nýbrž o ryzích geometrických formách. Půlkruhový kuchyňský ostrůvek? A k tomu ještě stropní digestoř ve tvaru tubusu? Vdechněte kuchyňskému interiéru trochu smyslnosti!

westwing-kuchnia-17

Snímky: Living4Media / Shutterstock

Dagmar Ferova

Používáte již aplikaci Westwing?

Stáhnout
Stáhnout
Offline