Konferenční stolek třikrát jinak

Konferenční stolek patří mezi základní vybavení každého obývacího pokoje. Při jeho výběru by proto neměl hrát prim design, ale spíše funkčnost. Nemusíte se však bát, ukážeme vám, jak jednoduše můžete vzhled vašeho odkládacího stolku změnit a přetvořit jej v unikát vhodný právě do vašeho obýváku.

Konferenční stolek a minimalistické sklo

odkládací konferenční stolek minimalistický styl

Do bytu, který je vzdušný, otevřený a plný čistých linií skvěle zapadne minimalisticky řešený design. Dopřejte proto svému stolku několik průzračných sklenic a vysoké vázy, které ho skvěle oživí. Milujete mramor? Jeho rafinovanost využijte nejen u stojanu na svíčky, ale také na svíčce samotné. Nechcete-li, aby vám hosté vyčítali strohost, zapojte do kompozice pastelové barvy a přírodní materiály. Minimum prostředků, maximální efekt.

Záblesk glamour na vašem odkládacím stolku

glamour konferenční stolek

Padl vám do oka glamour, ale nemáte odvahu ho použít v celém interiéru? Pak si určitě zamilujete náš nápad na výzdobu konferenčního stolku právě v tomto stylu. Držte se základního barevného schématu, černá, bílá a zlatá odvedou v tomto ohledu skvělou práci. Na luxusu a přitažlivosti přidá vysoký lesk, který je pro glamour typický.

Konferenční stolek v boho stylu

čajový konferenční stolek v boho stylu

Zapomeňte na vyvážené kombinace a trochu se při stylingu odvažte! Neobvyklá spojení, rozličné tvary, vůně dálek a špetka přírody? Ano, to všechno (a ještě mnohem víc) je v boho stylu dovoleno. Pokud chcete ve svém domově navodit útulnou atmosféru, vsaďte jako my na měkké barvy a příjemně zaoblené tvary.

Foto&Video: Westwing Home&Living

Martina Lecianová

Používáte již aplikaci Westwing?

Stáhnout
Stáhnout
Offline