Interiérové must-haves na léto 2017

Je tu léto a spolu s ním i spousta novinek! Představujeme vám must-haves na léto 2017. Váš dům bude vypadat ještě originálněji a svěžeji!

westwing-lato-2016-intro

Pohled skrz růžové brýle

Růžová je jedním z nejčastěji opakovaných pojmů této sezóny! Od Rose Quartz až po jiné odstíny – růžová jednoznačně vede. Zapomeňte na barvy Barbie a vyberte si jemnější a klidnější tóny. Růžová působí v interiéru teplým dojmem a hodí se k látkám, kobercům a nástěnným dekoracím. Příliš dívčí? Rozhodně ne! Zkombinujte růžovou a zelenou a uvidíte, jak dospělácký efekt získáte.

westwing-lato-2016-1
westwing-lato-2016-pastele

Pastely

Během letošního léta bychom neměli zapomínat na pastelové barvy. Jemné odstíny vytváří uklidňující, prázdninovou náladu. Je dobré si všimnout Lilac Grey, spojení šeříkové a šedi, který je institutem Pantone považován za barvu jara. Nenechte si ujít také Peach Echo – jemnější a teplejší odstín oranžové barvy.

westwing-lato-2016-pastelowe-dodatki

Kniha džunglí

A co takhle proměnit svůj domov v exotickou džungli? Letos jsou in motivy inpirované tropickou faunou i florou.

westwing-lato-2016-dzungla

 

westwing-lato-2016-rattan

Námořnický styl

Letošní léto trávíme u moře… doma. Námořnický styl, obohacený fialovou barvou, se neobejde bez vhodných doplňků: korálů, mušliček a lucerniček, které navozují bezstarostnou atmosféru. Námořnický styl dokonale spojuje mužské a ženské prvky, proto jej lze použít ve všech místnostech Vašeho domova.

westwing-lato-2016-styl-nadmorski

Luxus v novém vydaním

Všichni milovníci luxusu mají letos speciální příležitost: zlato, stříbro, měď a samet, klasické a zároveň moderní, pomohou vytvořit elegantní letní interiér. Navíc mramor –  klidně i umělý! Mramorový vzor je vynikajícím řešením v případě tapet nebo čalounění.

westwing-lato-2016-glam

A nyní… pusťme se do toho!

Fotografie: Westwing Home & Living / Living4media

Dagmar Ferova

Používáte již aplikaci Westwing?

Stáhnout
Stáhnout
Offline