Easy summer deco

Pro ty, kteří hledají lehké inspirace, jsme připravili čtyři letní interiérové návrhy. Udělejte si moderní dům na léto! Vyzkoušejte easy summer deco!

westwing-easy-summer-deco-blue

Léto v modré

Chcete vybrat jednu barvu, která bude převládat ve vašem letním aranžmá? Letos jsou opět hitem modré odstíny: od indiga, přes tyrkysovou, ultramarín, tmavě modrou a blankytnou, až po tajemnou kobaltovou modř. Tyto intenzivní barvy navozují myšlenky na exotické krajiny, daleké cesty, oživují prostor a způsobují, že každý interiér bude vypadat výjimečně.

westwing-easy-summer-deco
westwing-easy-summer-decor-roz

Letní červenání

Spojení šedi s růžovou je originálním návrhem pro letošní sezónu. Jemné odstíny šedi a lehce třpytivé stříbro ve spojení s pudrově růžovou způsobují, že interiér bude vypadat smyslně a romanticky. Rozostřené zdi, vydřené povrchy, porcelánové doplňky a květinové motivy propůjčí interiéru svěžest a harmonii.

westwing-easy-summer-deco-2
westwing-easy-summer-deco-wood

Dřevo a pleteniny

Šum moře, šustění listí, zpěv ptáků, písek nebo šťavnatá tráva pod nohami, vám dovolí zapomenout na problémy, uvolnit se a zklidnit se. Abychom se tak cítili, nemusíme ani vycházet z domu. Investujte do ekologických materiálů – do dřeva, ratanu a bavlny a pohrajte si s texturami.

westwing-easy-summer-deco-3
westwing-easy-summer-deco-green

Dotek přírody

Šťavnatá zeleň bude dokonale ladit s přírodními odstíny dřeva a sisalovými koberci v písčitých odstínech. Na tomto sladěném pozadí se budou skvěle vyjímat výrazné rostlinné motivy. Do interiéru je dobré zavést také etnické doplňky, vzdušné tkaniny a exotické rostliny, které budou navozovat pocit dovolené na tropickém ostrově. Toto léto se váš dům může proměnit na zahradu v souladu s pravidlem bring outdoors indoors.

westwing-easy-summer-deco-4

Fotografie: Living4Media / Westwing

Dagmar Ferova

Používáte již aplikaci Westwing?

Stáhnout
Stáhnout
Offline