Ložní prádlo 220 × 240

Ložní prádlo 220 × 240

Sdílet

Najdete nás v
Chcete se dozvědět více? Přečtěte si našeho rádce

Ložní prádlo 220 × 240 Rádce Westwing

Lůžkoviny o velikosti 220 × 240 ‒ existuje vůbec něco takového? Ano, a ložní prádlo o super velikosti XXL je stále populárnější! Protože si stále více lidí uvědomuje, že neexistují žádná pravidla, ale pouze jejich pohodlný spánek, spí proto s povlečením, které se jim líbí nejvíce. A povlečení 220 × 240 má své nepopiratelné výhody! Snadněji se s ním povlékají postele a budete se moci také více přitulit pod jednou pokrývkou.

V programu Westwing nehraje roli jen vzhled, ale také praktičnost ložního prádla. Velikost 220 × 240 cm je určena právě pro milovníky spánku a ty, kteří se rádi k sobě přivinou pod jednou přikrývkou. A kdo má celou postel jen pro sebe, může se do obrovského povlečení zachumlat a může spát jako na nebesích. Velké inspirace pro krásný spánek a lůžkoviny 220 × 240 naleznete v kampaních Westwing a v magazínu Westwing.

Ložní prádlo 220 × 240 je samozřejmě obrovské. Ale to má některé výhody. Když si zvolí jen jedna osoba tak velkou přikrývku 220 × 240 cm, je to obvykle proto, že je mnohem příjemnější, když trpíte neklidným spánkem. Úzká přikrývka vám může snadno spadnout na zem. Přikrývka s vhodným povlečením 220 × 240 vám zajistí všude spoustu místa, ať už jedete kamkoliv. Často sdílejí dva lidé jednu velkou přikrývku a to potom není žádná dost velká! Někteří se ale nechtějí vzdát blízkosti svého partnera a ruší je potom i ten nejmenší vánek vzduchu. V tom případě je zvláště velká přikrývka jedinou možností!

Tipy na povlečení o velikosti 220 × 240

Povlečení o velikosti 220 × 240 už není tak vzácné, jak tomu bývalo dříve, protože stále více a více lidí chce přesně to povlečení, které jim vyhovuje.

První věc, kterou musíte vědět, je, které strana je šířka a která je délka. Neboť 220 udává, jak je široká lůžkovina, zatímco 240 cm délku. Při nákupu povlečení ve velikosti 220 x 240 cm musíte mít stále zapínání na straně.

Lůžkoviny 220 × 240 by měly peřině dobře padnout. Při tak velkém množství materiálu se vám může snadno stát, že lůžkovina v noci z přikrývky sklouzne a zamotá se a vy nebudete mít pak k ránu už žádnou krásnou a hladkou přikrývku!  Proto nedoporučujeme příliš hladké tkaniny, jako je satén nebo hedvábí. Mnohá povlečení vyrobená z bavlny nebo lnu mají přirozenou strukturu, která zajistí, že povlečení a přikrývka zůstanou spolu. Také se hodí tkaný damašek nebo vyšívaný brokát, jsou ale bohužel příliš drahé.

Jak si vychutnat ložní prádlo 220 × 240

Z dlouhodobého hlediska se vyplatí koupit si kvalitní povlečení 220 × 240, protože nakonec budete potřebovat jen jedno povlečení a nikoliv dvoje na dvě přikrývky! Na druhé straně vypadají některé velké přikrývky ve velkém povlečení docela působivě. Vzácné látky se vyplatí v některých barvách, jako je šedivá, bílá nebo krémová.

Povlečení 220 × 240 vám zaručí luxusní a komfortní spánek. Užijte si extra odpočinek!

Nadcházející kampaně