Ložní prádlo 200×220

Ložní prádlo 200×220

Sdílet

Najdete nás v
Chcete se dozvědět více? Přečtěte si našeho rádce

Ložní prádlo 200×220 Rádce Westwing

Večer si jdeme po náročném dni lehnout a těšíme se do měkké a útulné postele. Je skvělé, když se můžete od hlavy po paty zachumlat do načechraného povlečení. Moment ‒ od hlavy až po paty, jde to vůbec? Ano, například s nadměrným povlečením! Pokud se rozhodnete pro lůžkoviny 200 × 220 cm, pak si můžete být naprosto jisti, že se můžete zachumlat od hlavy k patě.

Povlečení 200 × 220 cm se svou nadměrnou velikostí postará o absolutní komfort ve vaší posteli. Westwing se stará o to, abyste se doma cítili dobře. Zde najdete inspiraci, jak si vytvořit z vašeho obydlí krásný a pohodlný domov pro vás a vaši rodinu. V každodenních tematicky zaměřených kampaních můžete sehnat s až 70% slevou stylové a módní kousky. Nábytek, bytové doplňky, tipy a triky na zařízení ‒ nechte se inspirovat Westwing!

Ložní prádlo 200 × 220  ‒ nadměrná velikost

Už nikdy více vám nebudou vykukovat studené nohy pod přikrývkou, už nikdy vám nepotáhne na odhalené pozadí ‒ s nadměrnými lůžkovinami 200 × 220 cm už nebudete v posteli mrznout! Ale pod tak velikým povlečení 200 × 220 cm bychom se sami pod přikrývkou nejspíš ztratili. A právě proto je ložní prádlo velikosti 200 × 220 cm určeno pro páry. Oba partneři mají nohy v teple a noční boj o peřinu při velikosti 200 × 220 cm konečně skončil!

Ložní prádlo 200 × 220 ‒ materiál

Satén, bavlna, jersey, Seersucker nebo vlna, který z těchto materiálů ložního prádla 200 × 220 cm máte nejradši?  Samozřejmě, že se nemusíte vázat na jeden materiál, pokud máte rádi bavlnu a satén, pak si samozřejmě kupte lůžkoviny 200 × 220 cm z obou materiálů.

Lůžkoviny Seersucker: tyto lůžkoviny lze rozpoznat podle pruhovaného krepového efektu na povrchu. Krepová struktura umožňuje lůžkovinám lepší cirkulaci vzduchu.

Lůžkoviny Jersey: toto povlečení se díky svému chladicímu efektu a vlastnostem regulujícím teplotu výborně hodí na léto.

Lůžkoviny z vlny: vzhledem ke svému teplému povrchu jsou lůžkoviny z vlny ideální pro chladné měsíce! Pokud máte tyto lůžkoviny dokonce ve velikosti 200 × 220 cm, pak jste perfektně vybaveni na zimu!

Ložní prádlo 200 × 220 ‒ barvy

Jako všechny ostatní lůžkoviny, září i ty ve velikosti 200 × 220 cm ve všech barvách. Tak můžete mít povlak na peřiny a polštáře v elegantní šedé, nadčasové bílé nebo také v barevných pruzích či hravých puntících. Měli byste kupovat barvy povlečení 200 × 220 cm, které odpovídají zařízení ložnice, protože nic nevypadá lépe, než když barva prádla odpovídá stylu a barvám ložnice.

Než si pořídíte povlečení 200 × 220 cm, uvědomte si: nejen lůžkoviny mají vyšší cenu, ale také povlečení 200 × 220 cm je samozřejmě dražší než povlečení standardní velikosti.

Jak správně prát ložní prádlo 200 × 220

Abyste z ložního prádla 200 × 220 měli dobrý pocit co možná nejdéle, musíte lůžkoviny vždy správně prát. Pro jednodušší praní ložního prádla zde najdete odpovědi na nejčastěji kladené otázky:

  • Jak často byste měli měnit a prát ložní prádlo? Jak často byste měli měnit a prát ložní prádlo, závisí na několika faktorech. V horkých letních měsících je vhodné ho měnit častěji. V létě jsou teploty v ložnici obvykle poměrně vysoké, takže se během spánku potíte více, a tím se ložní prádlo znečistí rychleji. Pokud se potíte silně, pak byste měli prádlo vyměnit jednou za dva až tři týdny. Potíte-li se normálně, je to dostačující každé tři týdny. V zimních měsících se opravdu nebudete potit tolik, takže stačí výměna ložního prádla jednou za měsíc. Pokud se ložní prádlo znečistí jinak, samozřejmě ho vyměňte a vyperte ihned.
  • Můžeme prát lůžkoviny a prostěradla společně? Pokud jsou vaše lůžkoviny a prostěradla ze stejného materiálu, můžete je bez obav vyprat společně. S různými materiály ložního prádla a prostěradel byste ale měli být opatrní. Hedvábí a textilie s obsahem hedvábí můžete prát na 30 stupňů, satén obvykle na 40 stupňů. Barevné lůžkoviny včetně bavlny a froté lze prát až na 60 stupňů, takže barvy jsou chráněné a nezmizí tak rychle. Bílé prádlo a bavlněná prostěradla a froté můžete prát až na 95 stupňů.

Před praním byste měli vždy dbát pokynů, které jsou u lůžkovin a prostěradel přiloženy.

Nadcházející kampaně