Lavice s úložným prostorem

Lavice s úložným prostorem

Sdílet

Najdete nás v
Chcete se dozvědět více? Přečtěte si našeho rádce

Lavice s úložným prostorem Rádce Westwing

Lavice, ať už s úložným prostorem nebo bez něj, je skvělým doplňkem do domácnosti, který nabízí mnoho způsobů využití. Ať už j umístíte na chodbu, do kuchyně nebo na zahradu – lavice s úložným prostorem se hodí všude, kde je zapotřebí úložný prostor a možnost posezení. Pořiďte si domů tento milý a zároveň chytrý kus nábytku a nebojte se ho zkrášlovat doplňky! Ideální jsou různobarevné polštářky ladící s vaším stylem. Díky nim bude lavice ještě lákavější a pohodlnější.  

Westwing je váš specialista na krásné bydlení a bytové doplňky. U nás naleznete inspiraci a tipy, díky kterým bude váš domov ještě krásnější. Odhalte nádherný nábytek a kouzelné doplňky v denně aktualizovaných tematických kampaních, možná tam najdete i tu pravou lavici pro váš domov (co třeba bílou?). Spoustu tipů jak lavici naaranžovat, jaké k ní pořídit doplňky a jak jí učinit nepřehlédnutelnou najdete v našem Westwing Magazínu.

Lavice s úložným prostorem: hodí se kamkoli

Lavice s úložným prostorem se hodí téměř do každé místnosti, protože kde je zapotřebí úložný prostor a možnost posezení, tam využijete tuto lavici. S jedním praktickým kouskem nábytku tak získáte několik skvělých funkcí, díky kterým si ji zamilujete. Židle, křeslo, stoličky a další kousky na sezení jsou minulostí. Dnešním trendem je praktická a funkční lavice, která se vám hodí úplně všude:

  • Chodba: Lavice s úložným prostorem je v tomto případě perfektním způsobem jak zajistit prostor na sezení, zouvání a obouvání bot a zároveň získat místo pro ukládání sezónních bot a prostředků na jejich čištění a ošetřování.
  • Dětský pokoj: i v království nejmenších členů rodiny bude lavice s úložným prostorem cenným pomocníkem. Ať už jako skrýš na poklady nebo místo na uklizení nejoblíbenějších hraček.
  • Zahrada: Teprve venku opravdu doceníte výhody lavice s úložným prostorem. Můžete do ní totiž schovat například všechny textilie, které potřebujete chránit před rozmary počasí.
  • Kuchyně: Máte tolik kuchyňských pomocníků a kuchařek, že nevíte, kam s nimi? Schovejte je do lavice! Pomůže vám s úklidem a navíc vytvoří příjemné jídelní zákoutí.

Dřevo, dřevo, dřevo

Lavice (ať už s úložným prostorem nebo bez něj) se vyrábí tradičně ze dřeva, protože je to jednoduše nejlepší materiál. Z čeho však lze vybírat jsou různé typy dřeva a tedy barev – pojďme se na ně podívat blíže…

  • světlé, žlutavé dřevo: smrk, borovice, habr, javor
  • světle hnědé: duglaska, jasan, platan
  • tmavě hnědé až červené dřevo: ořech, třešeň, olše

Lavice s úložným prostorem nabízí výhodnou kombinaci komfortu a praktického využití. Vyzkoušejte ji také!