Květinové police na balkon

Květinové police na balkon

Sdílet

Najdete nás v
Chcete se dozvědět více? Přečtěte si našeho rádce

Květinové police na balkon Rádce Westwing

Jen máloco si dokážeme vychutnat tak, jako posezení na balkóně doprovázené hřejivými slunečními paprsky. Aby byla atmosféra dokonalá, nesmí kolem nás chybět květiny. Police plné krásných květin. Balkon nebo terasu zaručeně zútulní tak, že si díky nim připadáte jako na dovolené. Vy si to přece zasloužíte! Užijte si doma balkón plný slunce a květin ve společnosti dobré knížky nebo přátel. Věřte, že stojany na květiny se už sami postarají o dobrou náladu.

A jak si balkon nebo terasu vyzdobit? Na Westwing najdete produkty určené jak pro kryté, tak pro venkovní prostory za skvělé ceny. Ať už nábytkem nebo bytovými doplňky, zútulněte si svůj domov. V naší každodenní nabídce najdete své oblíbené kousky až se 70% slevou. Prohlížejte, objevujte, nakupujte! Nechte se inspirovat Westwing a hlavně si to tady užívejte.

Květinové police na balkon: mnoho variant

Květiny sluší každému balkonu, ale police, na kterých budou posazeny, se musí vybrat na míru tomu vašemu. Popřemýšlejte o tom, která police či stojan si bude rozumět s prostředím vašeho balkónu. Bude ze dřeva nebo z kovu? Jak bude velký? Jaký bude mít tvar?

Existují police, které jsou krásně úsporné co se týče místa. Například takové designové police ve tvaru žebříku nebo schodiště, kam se květináče kaskádovitě naskládají. Na balkon si můžete dát i klasické závěsné police na zeď nebo speciální rohové. Ať je tvar vašeho stojanu či police jakýkoliv, jedna věc je jistá: police s květinami váš balkon dostanou esteticky na mnohem vyšší úroveň. Další výhodou je to, že se na čerstvý vzduch dostane mnohem více vašich milovaných rostlin. Pojďme se podívat na to, jak si takovou polici vyrobit po svém.

Květinové police na balkon: DIY

Vykouzlete si perfektní polici, která bude vašemu balkonu nebo terase šitá na míru. Vše co potřebujete, je zeď, do které můžete zatloukat hřebíky, pár bedýnek od ovoce a malé květináče v barvách vašeho vkusu. Budete chtít bedýnky spíše přírodní, nebo popustíte uzdu fantazii a natřete je nějakou barvou? Zvažte, jestli by se na vašem balkoně nevyjímaly i bedýnky s patinou v Shabby Chic stylu.

A teď už jen přitlučte vaše bedýnky ke zdi a vyberte květiny, bylinky či jiné rostliny a na vaše nové police vložte. Tento DIY bedýnkový nápad nezabere mnoho času a vypadá skvěle. Přejeme hodně radosti s vaší balkonovou policí!