Kulatá měděná lampa

Kulatá měděná lampa

Sdílet

Najdete nás v
Chcete se dozvědět více? Přečtěte si našeho rádce

Kulatá měděná lampa Rádce Westwing

Milujeme měď - tahle barva je teď ve všech domech. Také měděné lampy jsou velmi populární, a to hlavně ty kulaté. Velká měděná koule bude tvořit dokonalý elegantní artefakt ve vašem obývacím pokoji a navíc mu dodá i nádhernou atmosféru. Pořiďte si ji, neboť bez světla se neobejde žádný byt a měď je teď opravdu trendy!

My ve Westwing zbožňujeme všechno krásné! Pokud jde však o světla, je pro nás důležitý jejich vzhled stejně jako jejich funkčnost. A to kulatá světla splňují naplno! Takže kulatá měděná lampa? Proč ne! V našich atraktivních tématických prodejních akcích můžete objevit krásný nábytek a jedinečné bytové doplňky - samozřejmě za výhodné ceny. Propátrejte naši nabídku svítidel a získejte slevu až 70%!

Kulatá měděná lampa: skutečný trend!

Proč proboha měď? Jednoduše proto, že vypadá prostě báječně! Náš oblíbený trend posledních dní: kulatá měděná lampa. Baňatá lampa, která svým leskem zvýrazní každý interiér a navíc mu dokáže vetknout punc stylové elegance. Kombinace mědi a kulaté lampy, která vypadá jako míč, sluší umírněnému stylu v interiéru – bílým stěnám a šedému nábytku v puristickém duchu. Kulatá měděná lampa také skvěle zapadne do éterického boho stylu, kde s velkou pompou nasvítí všechny ty načechrané polštáře s krásnými vzory a úžasnými barvami. Měděná lampa dokáže být ale i drze okázalá, a tak skvěle zapadne do vašeho přepychového glam-look domova!

Měděné svítidlo – jak vybrat to nejlepší?

Kulatá měděná lampa může být připevněna přímo pod strop nebo také jako závěsné svítidlo na kabelu s látkovým potahem. Volba upevnění zcela závisí na možnostech vašeho bytu. Pokud chcete, aby lampa poskytovala dostatek světla, zavěste ji přímo pod strop, protože tak dokáže osvětlit opravdu velký prostor. Jestli ji ale chcete využít spíš jako bodové osvětlení a také toužíte po tom, aby vynikla její krása, využijte uchycení na kabel. Tato varianta má něco do sebe zejména nad jídelním stolem.