Jídelní stůl ve venkovském stylu

Jídelní stůl ve venkovském stylu

Sdílet

Najdete nás v
Chcete se dozvědět více? Přečtěte si našeho rádce

Jídelní stůl ve venkovském stylu Rádce Westwing

Přírodní barvy dřeva a bílá elegance se zvláštním způsobem spojují ve venkovském stylu. Od starožitného vzhledu s lehkými stopami opotřebení až k vysoce lesklým naleštěným pracovním plochám z akátového dřeva – rozmanité možnosti zařízení venkovským stylem splní každé přání. Pokud chcete vaší velké obývací kuchyni dodat severský nádech, doporučujeme vám jídelní stůl ve venkovském stylu s bíle lakovanými nohami a přírodní deskou stolu. Jako místo k jídlu, hraní a pobývání spolu je to perfektní místo pro vaši rodinu a přátele.

Nechte se od Westwing vlákat do světa bydlení a objevte u nás množství nábytku, doplňků a nápadů na dekorace pro váš domov. Naše aktuální sezónní tématické nabídky vám nabízejí počet výrobků a možností pro vytvoření vaší osobní oázy dobrého pocitu. Jaké by to bylo s jídelním stolem ve venkovském stylu, který byste umístili do obývacího pokoje nebo do kuchyně? Mohl by být perfektním doplněním vašeho obývacího prostoru. Perfektní scéna se nechá vytvořit s ozdobami v podobě květin, svíček nebo malých figurek.

Jídelní stůl ve venkovském stylu dodá šarm vaší jídelně

Moderní a přitom přirozené je začlenění jídelního stolu ve venkovském stylu. Perfektně zapadá do každého obytného prostoru. Vyberte si individuálně mezi různými modely rovných nebo zakřivených designů – vždy podle druhu vašeho zařízení. Jídelní stůl ve venkovském stylu s bíle lakovanými nohami a podnoží stejně jako přírodně zabarvená dřevěná deska stolu patří mezi klasiku bytové kultury. Stůl se nechá vybavit rozmanitými doplňky jako zásuvky na příbory a ubrousky, stejně jako prodlužovací deskou a tak se stát perfektním nábytkem pro příjemné večery s přáteli nebo na rodinné oslavy.

Od akátu až po topol – jídelní stůl ve venkovském stylu podle vašich představ

Nechte se námi inspirovat a nalezněte přesně takový jídelní stůl ve venkovském stylu, který vám vyhovuje. Tradičně se používá pro výrobu tvrdého dřeva z masivu, takže vám zůstane váš nový stůl dlouho udržovaný. Různé druhy dřev jako:

  • akát,
  • dub,
  • smrk,
  • borovice,
  • topol,
  • pinie

přesvědčí různými barevnými tóny a kvalitami. Tak můžete svůj jídelní stůl ve venkovském stylu vybrat individuálně podle chuti a ceny. Téměř všechna dřeva jsou při výrobě potažena finišem z průhledného laku nebo velmi kvalitním olejem, aby se zvýraznilo hezké žilkování. Typická vůně dřeva, která vzniká olejováním nábytku, je znalci hodnocena jako znak kvality. Jestli váš jídelní stůl ve venkovském stylu bude nakonec se světle hnědou, tmavě hnědou nebo medovou barvou desky stolu, je ponecháno na osobních preferencích.

Jídelní stůl ve venkovském stylu s trochou romantiky

Klasický jídelní stůl ve venkovském stylu s umělecky vysoustruženými nohami dokonale zapadá do lehce hravé a romanticky zařízené kuchyně. Jako specialita existují stoly s kvalitními řezbami na rámu. Individuální detaily jako hezčí malými růžičkami ozdobený běhoun na stůl nebo dekorace z přírodních materiálů propůjčují vašemu stolu osobní nádech. Dáváte přednost čistým liniím? Potom doporučujeme model s rovnými nohami – můžete se rozhodnout zcela spontánně podle velikosti vašeho prostoru jestli lehké a filigránské nebo spíše masivní. Pro menší kuchyně se nabízí jídelní stůl ve venkovském stylu v šíři okolo 100 cm. Pokud máte k dispozici více místa, můžete sáhnout po modelu až do šíře 200 cm – ideální stůl pro prodloužené hravé večery nebo velké slavnostní bankety.

Jídelní stůl ve venkovském stylu v kuchyni

Jídelní stůl ve venkovském stylu je většinou středobodem kuchyně. Místo pro společně strávený čas při jídle, místo, kde mohou děti dělat své domácí úkoly, kde je plno smíchu, pláč nebo i slavnostní chvíle – a nezapomeňte: nejlepší párty probíhají také v kuchyni. Kuchyňský stůl ve venkovském stylu nabízí hodně místa, a proto u toho nesmí chybět. Kuchyni ve venkovském stylu můžete doplnit nádherným lněným ubrusem, kyticí čerstvě natrhaných květin a dalšími hezkými doplňky ve venkovském stylu.