Jídelní servis

Jídelní servis

Sdílet

Najdete nás v
Chcete se dozvědět více? Přečtěte si našeho rádce

Jídelní servis Rádce Westwing

Večeře s hosty nebo brunch nejsou dokonalé bez slavnostního nádobí. Jídlo naservírované na designovém nádobí bude nejen dobře vypadat, ale i podtrhne kulinářský zážitek.

Sadu kvalitního nádobí by měl mít doma jak amatérský kuchař, tak profesionál. Součástí základní výbavy je i porcelánový čajový servis. Na Westwing najdete správné nádobí i příslušenství. Navíc se dozvíte i tipy, jak ozdobit sváteční tabuli.

Jídelní servis vypráví rodinné příběhy

Otlučená miska na müsli, ze které jsme zvyklí každé ráno snídat, oblíbený hrnek na čaj a kávu v práci, který už má vybledlý obrázek, jídelní servis pro návštěvy…nádobí je prostě součást našeho každodenního života, je svědkem našich vzpomínek a máme k němu citový vztah. Třeba s námi putovalo do prvního bydlení, dostali jsme ho ke svatbě nebo jsme na něm servírovali občerstvení při významných událostech. Mělo by tedy být vyrobeno z kvalitního materiálu a s ušlechtilým designem, aby nám dělalo radost co nejdéle.

Dnes už nemusíte vybírat jen z modrobílého vzoru nebo zlatého okraje, existuje spousta možných provedení. Pro každou příležitost najdete to správné nádobí a dekorace na stůl.

Kombinujte různé druhy nádobí a vytvořte si jedinečný mix stylů!

Klasický i moderní design, jednobarevné nebo puntíkaté: talířky, skleničky a jídelní servis jsou tak rozmanité, že si vybere každý! Snad každý z nás bojuje s nedostatkem úložného prostoru, tak je dobré vybírat takové nádobí, ze kterého budete mít skutečný užitek. Nemusíte se bát kombinovat různé styly, právě tak docílíte unikátní sbírky nádobí, kterou nebude mít nikdo jiný. Poohlédněte se po originálních kouscích v babiččině kredenci, na bleším trhu, bazaru a dalších místech, kde se dají objevit skutečné poklady!

Nádobí je mnohem víc než jen pomůcka na servírování jídla. Je také součástí našeho osobního stylu, a dotváří celkový dojem našeho domova. Proto si zaslouží i doplnit těmi správnými dekoracemi, ubrusem a ubrousky. Pěkně vynikne také s květinami na stole nebo svíčkami. Fantazii se meze nekladou!