Zaregistrujte se a získejte poukaz v hodnotě 300 Kč!
Markéta Frank profil

V tomto článku Vám netradičně představíme nejenom blog Marketa Frank, na kterém naleznete témata, týkající se běžného života, módy, kosmetiky a receptů, ale také Vám dovolíme nahlédnout trochu více do soukromí autorky a její rodiny. Markéta Frank nepíše pouze blog, ale sdílí svůj život s fanoušky na několika platformách a snaží se tak inspirovat ostatní. V tomto rozhovoru nám mimo jiné popsala začátky svého blogování, svůj oblíbený styl v interiérovém designu a nakonec se s námi podělila o tom, jak si doma zařídila koutek pro své miminko. Přejeme Vám příjemné čtení!

Jak bychom měli popsat Markétu z blogu Marketa Frank v jedné krátké větě:

Mladá maminka, kterou baví móda, zdravý životní styl a bytový design.

Blog Marketa Frank je o:

Běžném životě, módě, tipech na kosmetiku nebo receptech.

No one is you and that is your power.

Citát, kterým se řídí autorka blogu Marketa Frank

Vybrané fotky z blogu

Rozhovor s Markétou, autorkou blogu Marketa Frank

Inspirace od Markéty: koutek pro miminko

Před nedávnem se tato známá blogerka a youtuberka stala navíc maminkou – a pro holčičku, která se jí narodila, doma připravila koutek se všemi nezbytnostmi pro miminko. Více informací prozradí ona sama! Podívejte, jak čerstvá maminka @marketafrank zařídila prostor vyhrazený pro děťátko.

Moje představa byla od začátku jasná chtěla jsem aby byl dětský koutek elegantní a decentní, ale zároveň roztomilý a něžný je součástí naší ložnice proto jsme se snažili také o to aby celá místnost dávala smysl. Jako celek.

Barevně jsme koutek ladili do jemných a světlých barev převládá bílá, jemně růžová a šedá.

Důležitá pro nás byla také kvalita materiálu. Proto mám radost, že doplňky jsou na dotek velmi příjemné.

Oceňuji praktičnost koutku o možnost následného využití části nábytku a doplňků v jiných místnostech pro jiné účely.

Než všichni máme v bytě dostatek místa pro samostatný pokojíček pro miminko. Ze skutečnosti jiných maminek však víme, že v prvních měsících života dítěte není vůbec důležité jak je prostor velký, ale spíše jo jak jak ho naaranžujte. Tím se řídila Markéta, která si nevyužitého místa v ložnici vytvořila nádherný dětský koutek se všemi nezbytnostmi. Nic víc nepotřebujete!

Malý prostor, velký efekt

Něžnou atmosféru v místnosti pomohou vytvořit vhodné zvolené textilie v jemných pastelových barvách. Měkké pleny, dekorativní polštáře a doplňky S subtilními dětskými motivy v dětském koutku nesmí chybět. Určitě také oceníte (obzvlášť během nočního) krmení prakticky taburet umístěný hned vedle postýlky. Navíc až miminko povyroste bude se vám určitě hodit i jinde.

Útulné hnízdečko

Nezapomeňte, jak důležité je naplánovat také úložné odkládací prostory u přebalovacího pultu. Určitě oceníte nástěnné poličky nebo dekorace, které nejenže splní praktickou funkci, ale miminko také během přebalování či oblékání začnou brzy zajímat. Než se úložná truhla zaplní hračkami, můžete do ní umístit dekorativní polštáře nebo jiné textilie

Praktický tip