Pavlína a její děti profilový obrázek

V tomto článku Vám blíže představíme blog Betty & Co., na kterém naleznete témata, která se zabývají zejména lifestylem, bydlením a tipy na dětské čtení a hračky. Autorka tohoto blogu je Pavlína, usměvavá manželka, máma a žena, která nám mimo jiné popsala důvod, proč a kdy začala psát svůj blog, dále se s námi podělila o tom, co dělá v současné době a také co si doma sama vytvořila. Užijete si tento pozitivně laděný rozhovor!

Jak bychom měli popsat Pavlínu z Betty & Co. v jedné krátké větě:

Jako milující mámu se smyslem pro detail.

Blog Betty & Co. je podle autorky hlavně o:

O životě jedné holky, která se stala mámou a nehodlá se z toho… Abych byla konkrétnější. Blog je lifestylový. Najdete tam něco o naší rodině, o našem bydlení a také plno tipů na dětské čtení a hračky.

Buď sám sebou. Všichni ostatní jsou už zabraní.

Oscar Wilde

Vybrané fotky z blogu

Rozhovor s Pavlínou, autorkou blogu Betty & Co.

Co Vás vedlo k založení blogu a kdy to bylo?

Blog Betty & Co. jsem začala psát v období, kdy jsem odcházela na mateřskou, tedy na jaře 2015. Nebyl to však můj první blogovací počin, již předtím jsem psala o kosmetice, ale tam nikde nefigurovalo mé jméno. Byla jsem paní Colombová. Blog jsem si založila, protože mě bavilo psát. Vždycky jsem si psala deníčky a takhle vznikl i jeden virtuální. Ráda v něm „listuji” a prohlížím si staré fotky.

Jaký je Váš oblíbený styl v interiérovém designu a proč?

Mám ráda skandinávský styl. Jeho lehkost, přírodní a světlé materiály, prace s kontrasty. Chtěla bych napsat i minimalismus, ale ten u nás už dlouho nefunguje.

Co děláte když nepíšete blog?

Právě teď jsem na mateřské, ale do toho pracuji na svém obchůdku Betty Brands. Jedná se o concept store s věcmi pro děti. Zaměřila jsem se na módu a doplňky, které u nás nebyly dostupné. Postupně však přidávám i jiné značky, které se mnou rezonují a společně s kluky jsme je ozkoušeli. Možná to bude znít jako klišé, ale obchůdek je další mé dítě, které nyní potřebuje neskutečnou péči, která mě baví a naplňuje. Mám ráda proces hledání nových věcí, vybírání a pak ta zpětná odezva. Snažím se vše zvládat a nikde nikoho neošidit, ale zatím to vypadá, že šidím sebe. Na tom musím ještě zapracovat.

Všimnul jsem si, že ráda tvoříte a tak bych se Vás chtěl zeptat co jste si sama vytvořila a jste na to pyšná?

Ano, ráda tvořím, ale výsledky nejsou vždy takové, jaké bych si je představovala. Nejsem tak nadaná jako jiní. Neumím malovat, ale ráda tvořím s květinami, dělám věnce a dekorace. Tvořím hodně s kluky. Teď jsme třeba malovali na kamínky a můj tučňák byl dosti podobný tučňákovi mého 5 letého syna. Nemohu však říct, na co bych byla nejvíc pyšná. Možná adventní věnec.

Čím jste si v poslední době udělala radost?

Radost mi každý den přinášejí kluci. Opravdu, alespoň několikrát za den se usměji a říkám si, jak jsem ráda, že je mám. Jak moc jsou skvělí, i když začalo období, kdy stále křičí, berou si hračky a je u nás stračný mumraj. Pokud jde o materiální radost, která bude pouze pro mě, tak je to nový kabat. Pak společná waflová snídaně a to, že jsem se pustila do pravidelného cvičení jógy.

Máte nějaké tipy začínajícím blogerům?

Nepřestávejte a tvořte s láskou. Buďte sami sebou, protože vy jste jediněční a ta jedinečnost je vaše přednost.