Bezplatné vrácení zboží
100 dní na vrácení zboží
jak oslavit výročí doma

Důvodů, proč nemůžete na výročí vyrazit do společnosti mohou být desítky. Jeden z vás si zlomil nohu, onemocněl nebo musí být v karanténě. V restauraci udělali chybu a nemáte rezervaci nebo vám na poslední chvíli padlo hlídání dětí. Krásnou oslavu výročí si ale můžete uspořádat i doma. V článku najdete hned 10 způsobů.

Oslava výročí doma 10x jinak

Nemůžete letos na výročí ven nebo nemáte náladu chodit mezi lidi a chcete si užít večer ve dvou? Připravili jsme pro vás 10 tipů na krásný večer, často bez nutnosti obouvat boty nebo se vůbec oblékat.

 1. Uvařte si společně

Vyberte si oblíbené jídlo a uvařte si společně celé menu – od předkrmu až po dezert. Můžete se pokusit napodobit menu ze svatebního oběda nebo třeba úžasnou pastu z líbánek v Itálii. Na společně uvařené večeři si pochutnáte dvojnásob. 

 1. Hoďte se do gala

Kdo říká, že své nejlepší šaty nebo oblek si můžete vzít jen když vyrážíte do společnosti? Ukažte si navzájem, že chcete oslnit zejména toho druhého. Nezapomeňte ani na účes, líčení a krásný parfém.

 1. Objednejte si degustaci vína

Milujete dobré víno? Z oblíbené vinotéky si můžete objednat kvalitní láhev, která se hodí na oslavu důležitého dne. Jestli ale toužíte po zážitku, objednejte si rovnou degustační set. Zpravidla k němu dostanete povídání o každém víně ve formě malé knížky nebo videoprezentace.

Tip: Večer s vínem doplňte vhodnými skleničkami a drobným občerstvením na stylovém prkénku. 

 1. Naučte se tančit

Vždycky jste se chtěli naučit tančit, ale nikdy nebyl čas nebo odvaha vyrazit do společnosti? Získejte nové schopnosti z pohodlí domova! Díky videím na YouTube nebo online lekcím zkušených lektorů se můžete snadno naučit kroky ve vašem obýváku.

 1. Připravte si piknik

Připravte si romantický piknik na zemi v obýváku, na balkoně, zahradě nebo třeba na střeše. Budete potřebovat pěknou deku, pohodlné polštářky na sezení, něco dobrého k jídlu a atmosféru doladí světelné řetězy nebo svíčky v lucernách.

TIP! Jak uspořádat zahradní párty

 1. Naplánujte filmový večer

Vytvořte si doma kino a proměňte obyčejný večer u Netflixu v romantický zážitek. Za pomoci polštářků a dek vytvořte hnízdo na gauči nebo rovnou na zemi, připravte čerstvý popcorn a promítejte na zdi nejoblíbenější romantické filmy.

 1. Připravte si luxusní koktejly

Rádi v restauraci začínáte večer dobrým koktejlem? Proč si ho nepřipravit i doma? Pořiďte si na výročí stylovou barovou sadu a naučte se podle receptů z internetu nový koktejl.

 1. Zahrajte si hru

Další způsob, jak si užít pohodový večer na gauči jsou společenské hry. Pořiďte si novou hru, prozkoumejte společně pravidla a pokuste se porazit toho druhého. Na oslavu výročí si můžete pořídit také trochu peprnější verzi jen pro vás dva.

TIP! 18 zábavných her na oslavu pro děti i dospělé

 1. Procházejte vzpomínky

Nezáleží, jestli jste spolu dva roky nebo slavíte stříbrnou svatbu. Procházení společných fotek a dalších upomínek z vašeho vztahu vás bude bavit. Jestli máte fotografie pořád jen v digitální verzi, využijte aktivitu k výrobě pěkného alba. 

 1. Naplánujte si dovolenou 

Milujete společná dobrodružství? Užijte si večer při plánování toho dalšího! Vyberte si destinaci na příští dovolenou a začněte plánovat program. Pro inspiraci můžete procházet fotky, číst blogy nebo sledovat videa na YouTube.

TIP! Cestování po Evropě: TOP 10 nejkrásnějších destinací

Tipy na závěr: Jak si užít oslavu výročí doma

 • Naplánujte si aktivitu, kterou běžně neděláte, aby byl večer speciální
 • Na večeři se upravte tak, jako byste šli do restaurace
 • Dolaďte atmosféru pomocí správných dekorací
 • Uvařte si společně nebo si objednejte večeři

Využijte bezplatnou registraci na serveru Westwing a nenechte si ujít ani další tipy a inspiraci ze života i světa bydlení. Pravidelně přinášíme exkluzivní nabídky pro ještě krásnější domov.