Spokojenost zákazníků společnosti Westwing / Spokojnosť zákazníkov spoločnosti Westwing

 

flaga-czech2.png

Spokojenost našich zákazníků je nám blízká. Snažíme se, aby se našim zákazníkům při nakupování líbilo, a proto kontaktujte náš zákaznický servis. Vaše zpětná vazba je pro nás velmi důležitá a jsme rádi, když se naši zákazníci podělí o své zkušenosti s ostatními zákazníky. Z tohoto důvodu obdržíte při kontaktu s naším konzultantem e-mail s výzvou k poskytnutí zpětné vazby k probíhajícímu případu.

V případě společnosti Shop mají naši zákazníci také možnost hodnotit objednané produkty a popsat své zkušenosti s nimi. Tato hodnocení pak najdete u produktů na webových stránkách westwingnow.cz.

 

slovakia_flag.jpg

Spokojnosť našich zákazníkov nám leží na srdci. Snažíme sa, aby naši zákazníci mali z nakupovania radosť, a preto kontaktujte náš tím zákazníckeho servisu. Vaša spätná väzba je pre nás veľmi dôležitá a vítame, keď sa naši zákazníci podelia o svoje skúsenosti s ostatnými zákazníkmi. Z tohto dôvodu, keď kontaktujete nášho konzultanta, dostanete e-mail s výzvou na poskytnutie spätnej väzby k prebiehajúcemu prípadu.

V prípade Shop majú naši zákazníci tiež možnosť hodnotiť objednané produkty a opísať svoje skúsenosti s nimi. Tieto hodnotenia potom nájdete pri produktoch na stránke westwingnow.sk.