Informace - Covid19

Vzhledem k panující pandemii nemoci Covid-19 se některé naše procesy malinko mění. Bez ohledu na tyto podmínky, pracují naše webové stránky Westwing a WestwingNow beze změny, a to 24 hodin denně 7 dní v týdnu.

V některých částech republiky může dojít ke zpoždění u lokálních poskytovatelů logistických služeb, což může zapříčinit, že Vaše zásilka bude doručena o něco později. Ujišťujeme Vás, že děláme vše pro to, aby ke zpoždění nedošlo. Pokud se tak již stane, vždy Vás o tom budeme průběžně informovat.

V případě některých výrobků byla prodloužena dodací lhůta. Prosíme proto, abyste dávali pozor na data doručení, která jsou uvedena na stránkách Westwing a WestwingNow.

Doručení zboží

Menší balíky jsou v současnosti doručovány ke dveřím – firmami DPD nebo DHL. Vzhledem k ochraně zdraví, ať už Vašeho či kurýrů, probíhá předání zásilky obvykle bez nutnosti podpisu.

Nadměrné balíky jsou dodávány pouze ke vchodovým dveřím domu nebo bytu, ale již ne, tak jak dříve, do pokoje ve Vašem domě či kanceláři.

Doporučujeme vybírat platby předem, aby byl kontakt s kurýrem maximálně omezen.

Vrácení zboží

Lhůta pro vrácení zboží je momentálně 100 dní. Stejně jako v případě doručení zboží probíhá vyzvednutí balíků rychle a prakticky bezkontaktně. Příslušné instrukce najdete u poskytovatelů logistických služeb, nebo můžete kontaktovat zákaznické centrum Westwing:

- DPD

- DHL

- RHENUS

- Zákaznické centrum Westwing

 

(aktualizováno: únor 2021)