Efektní závěsy

Efektní závěsy

Sdílet

Najdete nás v
Chcete se dozvědět více? Přečtěte si našeho rádce

Efektní závěsy Rádce Westwing

Efektními závěsy můžete do svého domova přidat zcela novou atmosféru v každém okamžiku! Správná volba barev hraje klíčovou roli: Modrá o působí nezvykle klidně, zatímco červená má povzbuzující účinek. Závěsy v bílé a světlých pastelových barvách, dělají Váš pokoj větší a vzdušnější, neprůhledné odstíny poskytnou komfort, ale také vizuálně zmenší prostor. Neobvyklé závěsy jsou k dispozici v mnoha různých barvách a vzorech, takže si můžete udělat perfektní volbu pro váš domov.

Objevte teď na Westwing efektní závěsy

Je-li pokoj poměrně jednoduše zařízený, může to dohnat na oknech. Efektní závěsy doplní zdrženlivý dekor vybavení, ale mohou vdechnout život neurovnanému stylu. Máme pro Vás připraveny v našich tematických výprodejích a Westwing magazínu nové návrhy na to, jak můžete vyzdobit váš domov ještě více individuálními a stylovými doplňky. Budete překvapeni, jak různorodé moderní bydlení je. Osobní dotek dělá ze stylového bytu, skutečný dobrý pocit domova.

Krásné neobvyklé závěsy: Rozmanitost je téměř nekonečná

Efektní závěsy přicházejí ve všech barvách a vzorech: ve venkovském stylu, potištěné s přírodními motivy, jako jsou například květinové vzory nebo listy, závěsy s grafickým vzorem, v retro stylu, nebo velmi moderní, elegantní závěsy, romantické, námořní a mnoho dalších! Tvůrčí představivost díky velké rozmanitosti nemá žádná omezení. Nezáleží na tom, pro jaký materiál, jaké rozměry a jaké barvy se konečně rozhodnete! Efektní závěsy dají stylistickou třešničku každému zařízenému pokoji. Mají také praktickou výhodu v tom, že slouží jako ochrana před světlem průvanem a před zvědavýma očima zvenčí.

Efektní závěsy do jakéhokoliv stylu vybavení

Zdá se, že není snadné se rozhodnout, z tak velkého výběru, pro odpovídající závěsy pro vaší domácnosti? S efektními závěsy v jasných barvách nebo čistě bílý, nemůžete nic pokazit, protože světlé odstíny opticky zvětšují pokoj, nezávisle na stylu zařízení, dodávají svěží a nadčasový vzhled. Ideální pro obývací pokoje, ale také pro ložnici či pracovnu! A ti, kteří chtějí být odvážní, se budou orientovat na jednu barvu, která již převládá v místnosti a k této barvě doladí záclony nebo závěsy.

Efektní závěsy mohou být také založeny na stylu zařízení – květinové závěsy se skvěle hodí k hravě romantickému interiéru, zatímco ozdobné závěsy v přímočarém interiérovém designu, s grafickými nebo organickými vzory, dodají moderní vzhled. Nebo záměrně nastavte kontrast s atmosférou místnosti, soupeří zde zdrženlivé závěsy s opulentním zařízením, kde již nějaký kousek nábytku je dost výrazný. Proti tomu mohou efektní závěsy dodat puristickému stylu opravdový šmrnc. Nechte se inspirovat různým závěsovým a záclonovým řešení, například prohlídkou magazínu Westwing nebo stylovým prostředím.