Dětský gravírovaný příbor Auerhahn

Dětský gravírovaný příbor Auerhahn

Sdílet

Najdete nás v
Chcete se dozvědět více? Přečtěte si našeho rádce

Dětský gravírovaný příbor Auerhahn Rádce Westwing

První vlastní dětský příbor to je něco docela zvláštního. Také si vzpomínáte na ten svůj? Dopřejte i svým dětem tu radost, kterou příbor s roztomilými gravírovanými obrázky či vlastním jménem jistě udělá. A navíc se stane dokonalou památkou na vzácné chvíle dětství.

Dětský gravírovaný příbor Auerhahn může být dokonalým osobním darem. Inspirujte se nabídkou Westwing a využijte slevy až 70 % na náš exkluzivní sortiment.

Gravírované příbory pro malé dětské ruce

S gravírovanými příbory se budou malé děti cítit u stolu jako dospělí. Příbor je optimálně přizpůsoben dětským rukám i ústům, takže jak manipulace, tak i samotné stolování bude působit radost. Díky ergonomicky tvarovaným rukojetím se pohodlně drží v ruce.

Materiál je chuťově neutrální a zanechává v ústech příjemný pocit. Jsou také zcela bezpečné: Dětské příbory nemají žádné ostré hrany nebo špičky. Tak mohou vaše děti při jídle bezpečně manipulovat.

Gravírované dětské příbory jsou vhodným dárkem pro přátele, příbuzné a kmotřence. Čtyřdílná sada příborů obsahuje vše nezbytné, aby se mohly děti snadno učit jíst. Kvalitní a trvalá rytina se jménem vašeho dítěte činí každý dětský příbor unikátem a vaše dítě je bude mít spojen s mnoha krásnými vzpomínkami. Proto někteří rodiče a děti mají ještě dodneška svůj dětský příbor a používají jej stále.

Malé děti vyrostou, ale dětské příbory z nezničitelné nerezové oceli v matném či lesklém provedení vám mohou ještě řadu let připomínat jejich dětství.

Dětský gravírovaný příbor – styl & kvalita

Existuje mnoho výrobců, mezi ty známé patří například Auerhahn. Jde o tradiční německou společnost vyrábějící doplňky s dlouhou životností a v inovativním designu. Sem patří také individuální výrobky, jako jsou gravírované dětské příbory, které splňují ty nejnáročnější požadavky:

  • Dětské gravírované příbory se vyrábějí podle nejnovějších technologií.
  • Použitá nerezavějící ocel je mimořádně robustní a odolná proti deformaci.
  • Vynikající zpracování neovlivní chuťový požitek z jídla.
  • Dětský gravírovaný příbor je hygienický, snadno se čistí a je vhodný i do myček.
  • Krásně tvarované dětské příbory lze také skvěle kombinovat s dětským nádobím.

Splňte si svůj sen a vyberte si z inspirativní nabídky magazínu Westwing. V našem nákupním klubu najdete stylové doplňky a designový nábytek se slevou až 70 %.