Dětské nádobí Auerhahn

Dětské nádobí Auerhahn

Sdílet

Najdete nás v
Chcete se dozvědět více? Přečtěte si našeho rádce

Dětské nádobí Auerhahn Rádce Westwing

Chceme, aby se naše děti mohly od začátku radovat ze zdravé výživy. K tomu nám pomůže dětské nádobí a příbory. S dětským nádobím Auerhahn s veselými motivy můžeme naše děti hravou formou naučit zacházet s nožem a vidličkou, a tím stimulovat jejich chuť k jídlu. Jíme i očima - to platí zejména pro děti. Proto jim udělá větší radost, když všechno sní a nakonec uvidí na talíři veselý barevný obrázek.

Vykouzlete dětským nádobím Auerhahn úsměv na tváři vašich dětí. Najděte v denně aktualizovaných nabídkách Westwing dětské nádobí Auerhahn a další krásné doplňky pro děti i dospělé. Každý den se objevují v prvním nákupním klubu nábytku a bytových doplňků inspirující tematické kampaně s jedinečnou škálu produktů vybraných našimi stylisty. Využijte zajímavé slevy a splňte si s Westwing svůj sen o krásném bytě pro celou rodinu.

Sada dětského nádobí Auerhahn obsahuje vše, co je potřeba

Auerhahn je tradiční německá značka, která vyniká inovativním designem a vysokou kvalitou. U dětského nádobí a příborů  Auerhahn byla zvláštní pozornost věnována potřebám našich malých tak, aby jim každé jídlo činilo potěšení. Sada dětského nádobí Auerhahn  je vybavena vším tím, co děti potřebují, a nezapomíná přitom ani na potřebný komfort pro dospělé: sada dětského nádobí Auerhahn obsahuje talíře, misky a šálky s oušky ve tvaru a velikostech uzpůsobených dětem. Často si můžete koupit k  sadě dětského nádobí i vhodné příbory, takže můžete všechno dobře sladit.

Dětské nádobí Auerhahn je určeno pro každodenní používání a vydrží opravdu hodně.

  • Ergonomický design je vytvořen přesně pro malé ručičky a nádobí se tak příjemně drží.
  • Pro výrobu dětského nádobí Auerhahn se používá vysoce kvalitní chuťově neutrální porcelán.
  • Nádobí je odolné proti poškrábání a zlomení a je prakticky nerozbitné.
  • Nádherné motivy s oblíbenými dětskými postavami jsou odolné proti oděru a barevně stálé.
  • Dětské nádobí Auerhahn je nenáročné na udržování hygieny a můžete je dát do myčky nádobí.

Dětské příbory Auerhahn nemají ostré rohy a hrany a krásně doplňují dětské nádobí.

Dětské nádobí Auerhahn provází děti po celé dětství

Dětské nádobí  Auerhahn je díky vysoké kvalitě zpracování dlouholetým společníkem a vzpomínkou na šťastné dětské chvíle. Vhodné dětské nádobí Auerhahn existuje pro každé období od narození až do základní školy ‒ pro první pokusy malých strávníků se najíst nebo jako hezký dárek při vstupu do první třídy, když už naše děti trochu povyrostly. K trojdílné až sedmidílné dětské sadě nádobí Auerhahn patří také dekorativní krabička, která svým nádherným zdobením potěší již při rozbalování. Proto je sada dětského nádobí  Auerhahn skvělým dárkem pro rodiče i prarodiče.

Udělejte sadou výjimečného dětského nádobí  Auerhahn obrovskou radost svým dětem i dospělým. Hledejte zajímavé nápady pro různé příležitosti a zamilujte si exkluzivní designové kusy. Inspirujte se v magazínu Westwing, kde naleznete nádherné náměty k zařizování vašich čtyř stěn. Navíc tam naleznete ještě další pěkné tipy na zařizování i doplňky. Ve Westwing se dozvíte všechno o aktuálních trendech a atraktivních stylech bydlení a můžete tak ze svého domova vytvořit unikátní příjemnou oázu klidu a komfortu.