Designový psací stůl

Designový psací stůl

Sdílet

Najdete nás v
Chcete se dozvědět více? Přečtěte si našeho rádce

Designový psací stůl Rádce Westwing

Designový psací stůl není pouze kusem nábytku. Vznikají u něj nápady a píší se příběhy. Na takovém místě byste se v každém případě měli cítit velmi dobře. Designový psací stůl pravě může s sebou přinést právě takovýto faktor dobrého pocitu. Je optickým vizuálním zvýrazněním a obohacením každé kanceláře nebo domova. Obzvláště populární je tento psací stůl v oblasti médií. Umělecká práce a umělecké zařízení tu tvoří symbiózu, kde v neposlední řadě vzniká inspirace.

Pokud hledáte designový psací stůl a nemáte vůbec žádnou představu, porozhlédněte se u Westwing. Jsme prvním exkluzivním nákupním klubem s nábytkem v Německu a čekáme na vás s atraktivními kampaněmi. Nechte se očarovat našimi nápady na zařízení a unést do našich stylových světů. Staráme se o to, abyste byli vždy aktuální a nabízíme vám mnoho podnětů a témat How-To a DIY týkajících se dekorování a zařizování.

Modely designových psacích stolů

Pokud se jedná o design, vlastně není žádný nápad špatný. Toto platí právě jak pro psací stoly, tak i pro ostatní nábytek. Existuje mnoho různých modelů, které vás očarují. Materiály často působí futuristicky. Hodně se pracuje se železem, ocelí a sklem.

Tak může být sekretář, který je ve skutečnosti zastaralý, plně přestavěn podle designéra. S nerezovými trubkami a bíle lakovaným dřevem vypadá moderně a dobře.

Spíše pro klasické typy mezi námi samozřejmě existují modely, které jsou zpracovány decentněji, například z tmavě lakovaného kovu s tmavě hnědou dřevěnou deskou. Toto působí elegantně a přitom moderně.

Upravte si váš psací stůl klasicky a elegantně

Jedno mají ale všechny designové psací stoly společné: spoléhají se na jednoduchý vzhled a většinou na minimální kontrasty. Šílené barvy tu objevíte pouze zřídka. V mnoha případech se spolu kombinují tmavé a světlé barvy. Obzvláště černá a bílá se starají o pěknou souhru.

Designový psací stůl je pěknou volbou pro každého, kdo má radost z vypilovaných detailů.

Designový psací stůl pro dětský pokoj

Dokonce i sami nejmladší z nás se mohou pobavit u bláznivých designů. Designový psací stůl se také výborně hodí do dětského pokoje.

Přitom byste ale měli v každém případě dbát na to, že pracovní stůl by měl vyhovovat požadavkům dětí. Designový pracovní stůl by měl být nejprve jediným designovým kusem v dětském pokoji, aby se vaše dítě necítilo zavaleno.

Pokud se v průběhu let začne samo více zajímat o takovýto designový nábytek, může být samozřejmě přidán.

Klasika jako designový psací stůl: sekretář

Obzvláště hezké, stejně jako praktické, je využití klasického sekretáře jako designového psacího stolu. Design je nadčasový a šarmantní. Sekretář přesvědčí díky hezkému zevnějšku a díky své účelovosti – tenkrát stejně jako dnes.

  • Krása: Takovýto designový psací stůl se většinou vyrábí z dobrého starého dřeva. Protože existuje mnoho různých druhů dřev, je výběr velký: barvy (nelakováno) dosahují od bílé přes šedožlutou a světle hnědou až po intenzivně tmavě hnědou. Také každý druh dřeva má odlišné žilkování. U některých dřev probíhají žíly pravidelně a klidně (buk). Také je žilkování, u něhož jsou pruhy tmavší, širší a dynamičtější napříč dřevem – jako například nádherné dřevo z masivu ořešáku.
  • Použitelnost: Vedle estetiky, kterou vyzařují designové psací stoly jako sekretář, je důležitá i velká praktičnost. Sekretáře často mají vytahovací nebo vyklápěcí psací plochu. Za ni se může dobře schovat monitor nebo notebook. Kromě toho se tak ušetří místo: Zatímco psací stůl díky velké ploše zaujímá spoustu prostoru, toto je v případě sekretáře vyřešeno vyklapnutím nebo vytažením. V mnoha přihrádkách a zásuvkách, které se nacházejí v sekretáři, může být skryta klávesnice a myš. Přirozeně nemusejí být tyto designové psací stoly využity pouze jako stoly na počítač. Je to také super pomocník při tvorbě výkazů a při dalších byrokratických úkolech.

Jako sekretář si můžete pořídit klasický vintage kousek v podobě designového psacího stolu! Ale již existuje také řada moderních variant klasických sekretářů. Tak vsaďte s designovým psacím stolem z kombinace kovu a dřeva na moderní a chladivé akcenty!