Chcete se dozvědět více? Přečtěte si našeho rádce

Dekorace ke krbu Rádce Westwing

V zimě by většina z nás raději zůstala zalezlá doma – nejlépe se schoulit v teple poblíž praskajícího ohně v krbu. Pouze pohled na oheň ale k pohodě nestačí. Abyste se cítili skutečně dobře a váš domov byl v takovou chvíli opravdu útulný, potřebujete ještě stylové dekorace ke krbu. Existuje celá řada dekorativních prvků: rámy na obrazy, svícny, ozdobné figurky – vše si můžete vybrat tak, aby to odpovídalo vašemu stylu. Prostředí krbu díky tomu vylepšíte natolik, že dozajista udělá na všechny dojem.

Naši odborníci na styl z Westwing samozřejmě také vědí, že praskající oheň v krbu je skvělým způsobem, jak vytvořit v zimním období pohodové prostředí. To je důvod, proč chceme přispět k tomu, aby se pro vás takový zážitek s naší pomocí stal ještě krásnějším. Vylepšete krásné krbové římsy dekoracemi, do kterých se zamilujete. Díky praktickým doplňkům si budete zase moct vychutnat příjemnou a ničím nerušenou relaxaci u plápolajícího ohně v krbu. Nechte se inspirovat jedinečnými nápady, objevte dekorace ke krbu Westwing a další exkluzivní produkty v našem nákupním klubu!

Výzdoba pro vaši krbovou římsu: dekorace

Jste milovníky detailů a svůj domov si nedokážete představit bez nápaditých dekorací? Tak proč si hezky nevyzdobit i domácí krb? Nenechte si ujít možnost vybrat si ze stylových dekorativních předmětů:
• rámy na obrazy
• dekorační sošky nebo figurky
• svícny nebo lucerny
• hodiny na krb
• vázy

Krásným fotkám plným vzpomínek, ať už s vaší rodinou, přáteli nebo záběry krásných míst z vaší poslední dovolené, nemůžou chybět stylové rámečky. Nejlépe vypadají fotky pohromadě v rámečcích nejrůznějších velikostí. Svou krbovou římsu můžete zkrášlit i ozdobnou soškou ze dřeva. Dekorací, která také krásně ladí s krbem a doplňuje celkový dojem, je stylové zrcadlo, které můžete zavěsit třeba právě nad krb.

Krbové římsy: Dekorace ve vintage stylu

Víte, co se skvěle hodí k bílým krbovým římsám? Dekorace v retro vintage stylu! Představte si svůj krb ve stylu omšelé elegance (shabby chic) se stylovými rámy k obrazům a sladkými zrcadly – prostě nádhera! Pokud máte krb ve své do stylu vintage laděné kuchyni, můžete ho ozdobit krásnými dekory s ovocnými nebo květinovými motivy. Chcete-li využívat svůj krb jiným způsobem, můžete do ohniště umístit konzole a z vnitřního prostoru krbu udělat úložiště pro pokojové rostliny a květiny.

Nábytek v bílé barvě se k bílému krbu také hodí velmi dobře. Prostě klasika, která nikdy neomrzí. Pěkné jsou také kombinace do růžova zbarvených figurek se starými hodinami položenými na krbové římse – dekorace můžou být tak jednoduché, a přesto dokážou váš domov krásně ozvláštnit.
Objevte ve Westwing krásné krbové římsy, dekorace v nejrůznějších stylech, ze kterých si můžete pro svůj interiér vybrat ty pravé. Nechte se ve Westwing inspirovat našimi jedinečnými a stylovými nápady na vylepšení vašeho bydlení!

Příroda jako součást dekorací ke krbu

Milujete přírodu a trávíte hodně svého volného času při sportu, s přáteli u jezera nebo máte rádi třeba pěší turistiku? Bez ohledu na to, jaký styl máte nejraději, ve svém domově máte rádi krásné rostliny nebo čerstvé kytice nádherných květin. Květiny jsou obzvláště zajímavou součástí krbových dekorací. Stylové vázy s klasickým nebo neobvyklým designem dají květinám vyniknout a dodají místnosti svěží a zajímavý vzhled.

Chcete-li využít vázu jako krbovou dekoraci, měli byste zvolit spíše užší a najít pro ni vhodné místo mezi ostatními bytovými doplňky. Obzvláště působivými dekoracemi jsou rámy, drobné dekorativní figurky nebo historické lampy. Završtě tedy výzdobu krbu dekoracemi a vytvořte skvělou atmosféru díky stylovému uspořádání designových předmětů na tom malém prostoru nad krbem.

Tip: Ve vánočním období můžete kromě svíček ozdobit svůj krb i dalšími dekoracemi, jako jsou ku příkladu americké vánoční ponožky a další. Vaší fantazii se meze nekladou!