Hledat

Dárkové krabice, krabičky a tašky

Seřadit
2 Výrobků
Seřadit
* Tato cena odpovídá nejnižší ceně za posledních 30 dní před snížením ceny

Dárkové krabice, krabičky a tašky: s nimi bude balení dárků hračka

Začali jste už nakupovat letošní vánoční dárky pro své nejbližší? Pak je nejvyšší čas uvažovat nad tím, jakým způsobem tentokrát pojmete jejich balení. Kolik druhů balicího papíru potřebujete, kde sehnat krásné mašle a jmenovky tak, aby ladily? A bude to všechno stačit, nebo budete ještě třiadvacátého obíhat papírnictví? 

Problém je v tom, že je to finančně poměrně náročná záležitost. Máme pro vás ale skvělé řešení, jak vánoční dárky zabalit originálně, krásně a pohodlně – dárkové krabice, krabičky a tašky. Navštivte internetový obchod Westwing a vybírejte si z mnoha jejich velikostí, designů, tvarů i barevných provedení. S nimi totiž vaše dárky budou vypadat jako z katalogu a navíc si ušetříte spoustu námahy a rozčilování se.

Nakupujte dárkové krabice a tašky online na Westwing

Ať už chcete svým blízkým pod vánoční stromeček nadělit peníze, voucher nebo třeba šperky či knihu fotografií, dárkové krabičky a krabice jsou pro to ideální. Nejen, že vám balení dárků zabere minimum drahocenného času, protože věc pouze vložíte do nádherné zdobené krabice, ale také budou všechny dárky pod stromečkem působit úhledně a slavnostněji než halda pomuchlaného papíru a lepící pásky. Obdarovaná osoba pak navíc může designovou krabici z Westwing použít jako stylový úložné boxy.

Přijďte si k nám pro sadu krabic ve více velikostech, pro jednotlivé krabice s vánočními a zimními motivy nebo pro kousek v nadčasovém elegantním designu pro každé roční období. Skvělým nápadem, jak jednoduše a vkusně zabalit třeba jedlé dárky nebo lahve domácího vaječného likéru, jsou i dárkové tašky, které taktéž naleznete v našem obsáhlém sortimentu. Stejně jako textilní sáčky nebo zdobené obálky na přáníčka či peněžité dary.

Obchod Westwing vám přináší širokou nabídku kvalitních a stylových potřeb pro balení vánočních dárků. Využijte šance ušetřit 300 Kč se slevovým voucherem, kterým obdarujeme každého nově registrovaného zákazníka. Expresní bezplatné doručení objednávek nad 800 Kč je u nás také příjemným bonusem k nákupu.