Čtvercové koberce

Čtvercové koberce

Sdílet

Najdete nás v
Chcete se dozvědět více? Přečtěte si našeho rádce

Čtvercové koberce Rádce Westwing

Ať už je v obývacím pokoji koberec kulatého, obdélníkového nebo čtvercového tvaru, pokaždé upoutá naši pozornost. Nezáleží na tom, jestli má působivé vzory, jásavé barvy nebo je jen decentně zabarven. Na rozdíl od ostatních tvarů, čtvercové koberce jsou velmi výjimečnými bytovými doplňky, obzvlášť v obývacím pokoji a také koupelně.

Nabídka Westwing bytových doplňků se řídí heslem: udělejte svůj domov krásným a jedinečným. Navození příjemné atmosféry nespočívá jen v zakoupení pěkného ubrusu. Významným doplňkem je i vybrání originálního koberce. Nyní přicházíme s nabídkou designových čtvercových koberců. Nechte se inspirovat širokou škálou koberců Westwing.

Doplňky, které upoutají pozornost – čtvercové koberce

Pojícím prvkem pro tyto koberce je harmonie. Čtvercový koberec svými pravidelnými tvary navozuje atmosféru jednolitosti, rovnováhy a harmonie. V naší nabídce najdete koberce různých barev i velikosti. Záleží jen na vás, který vám padne do oka:

  •      200 x 200
  •      160 x 160
  •      120 × 120
  •      100 x 100
  •      a pro menší prostory  50 x 50

Čtvercový koberec svým pravidelným tvarem okamžitě upoutá naši pozornost. Nejlépe se bude vyjímat uprostřed obývacího pokoje nebo v koupelně, kde navodí pocit tepla. Důležitým aspektem je i jeho barva. Koberce v přírodních odstínech – hnědé, smetanově bílé, béžové navodí atmosféru útulného domova nebo se hodí do interiéru zařízeného ve skandinávském stylu. Jásavé barvy – červená, žlutá, zelená a oranžová jsou efektním prvkem moderních interiérů.

Čtvercové koberce: pro každou místnost jiný typ materiálu

V případě, že kupujete koberec, je důležité zohlednit pro jaký typ místnosti je určen. Zda-li bude umístěn v dětském pokoji, kde bude maximálně využíván nebo bude sloužit, jako dekorativní prvek v ložnici. Můžeme ho použít jako koupelnovou předložku či rohož do chodby. V případě, že se rozhodnete pro využití v chodbě, doporučujeme koberce vyrobené ze sisalu, které jsou protiskluzové, silně odolné a snadno se udržují. V obývacím pokoji je vhodný koberec vyroben  z 1,5 cm až 5 cm silných vláken, které navodí útulnou atmosféru.

Čtvercový koberec jako místo k odpočinku

Během zimních měsíců je velice příjemné cítit teplo od podlahy, které navozuje pocit hřejivého a bezpečného domova. Pokud váš byt není vybaven podlahovým topením, je výbornou náhradou koberec s vysokým vlasem. Na takový koberec se můžete i bez obav posadit, svou strukturou nabízí i příjemné posezení.

Nechte se inspirovat naší nabídkou a zdokonalte si váš domov čtvercovými koberci!