Čalouněná postel 120×200

Čalouněná postel 120×200

Sdílet

Najdete nás v
Chcete se dozvědět více? Přečtěte si našeho rádce

Čalouněná postel 120×200 Rádce Westwing

Hledáte pohodlnou postel, ale nechcete spoléhat na obvyklé modely? Chcete něco nového, něco úplně jiného, než je obvyklé? Pak stojí za to vyzkoušet čalouněnou postel (120x200). Lůžka, která již mají dlouhou tradici v jiných zemích, dobývaly německý trh pomalu. Přesvědčte se sami o nenapodobitelném komfortu spaní, elegantním designu a staňte se fanoušky čalouněné postele. S nimi se Vám bude dobře spát a budete odpočatí.

Pokud hledáte skvělý nábytek, jako je čalouněná postel (120x200), pak se podívejte se na stránky Westwing. Jsme první, německý exkluzivní nákupní klub s nábytkem. Zaregistrujte se u nás a nikdy nezmeškáte trendy, novinky a informace na téma nábytku. Podívejte se na naše každodenní tematické výprodeje a objevte designové kousky za sníženou cenu. S námi je nakupování zábavou.

Dobrý spánek v čalouněná postel 120×200

Pokud se rádi v posteli rozvalujete či bohužel máte někdy neklidný spánek, pak čalouněná postel 120×200 je právě pro Vás. Tady máte opravdu hodně prostoru. Ve srovnání se standardními lůžky, získáte tak plných 30 cm více prostoru. Takže se můžete rozvalovat podle nálady a chuti. Pokud se naopak rádi tulíte, poskytne Vám čalouněná postei dostatek místa i pro dva. To může zdát trochu málo, při rozměrech120 x 200 cm, ale je to možné.

Vzhledem ke speciální konstrukci čalouněné postele 120 x 200 se Vám bude spát pohodlně a měkce. Na rozdíl od běžných modelů postelí je zde dřevěná konstrukce, ve které je umístěné pružinové jádro. To je čalouněná postel. Na tom je položená matrace a krycí deska. Tak máte vysokou postel, která Vám umožňuje lehce vstát a také ulehnout. Vhodná je zvláště pro lidi, kteří jsou poněkud pohybově omezeni, vzhledem ke svému věku. Čalouněná postel 120×200 nabízí komfort, elegantní design a nový zážitek ze spaní. Díky vyvýšené poloze, se můžete také snadno dívat na televizi z postele, nebo si jen tak odpočinout s dobrou knihou. To předurčuje k tomu, že se ložnice brzy stane váš oblíbený pokoj.

Čalouněná postel 120 x 200

Stejně jako u všech ostatních lůžek, také u „čalouněných postelí 120 x 200“ je široká škála různých modelů. Sami si můžete vybrat od barvy, až po materiál. Pokud máte rádi tmavé barvy, je v nabídce například hnědá nebo tmavě fialová. To zkombinujete se světlým ložním prádlem a dosáhnete tak krásného kontrastu. Světlé odstíny jsou samozřejmě také dobrá volba. Čalouněná postel 120×200 v krémové nebo béžové vypadá elegantně a přináší lehkost do místnosti. Rozhodněte se pro něco, co vyhovuje Vaší ložnici.

Čalouněná postel 120×200 styl do vaší ložnice

Při výběru nové postele, se nám nabízí nespočet možností. Jaký nejlepší rám postele a matrace si můžeme vybrat? To samozřejmě záleží na vlastním vkusu a osobní preferenci. Čalouněná postel (120 x 200, 140 x 200, 160 x 200, 200 x 200) je vždy správnou volbou.

Díky širokému výběru barev, vzorů a čel postelí, Vám čalouněné lůžko vznese zcela nový styl do Vaší ložnice. Styl do jakéhokoliv pokoje totiž vnáší spoustu drobností, jako například v ložnici je to ložní prádlo, dekorace a ostatní kousky nábytku.

Čalouněná postel pro každý styl:

Holčičí: V ložnici nebo pokoji pro hosty by to mělo působit hravě a dívčí? Pak si pořiďte krásnou čalouněnou postel v bílé nebo světle růžové. S krásným obšitím na čele postele vytvoříte nádherné akcenty. Ženské květinové ložní prádlo v pastelových barvách a odpovídající nařasené polštáře na matraci, vytvoří malý ráj. Toaletní stolek, s velkým zrcadlem, nemůže v tomto snu chybět, hned vedle čalouněné postele (120 x 200).

Moderní: Šik, elegantně a velmi moderně může vypadat ložnice s čalouněnou postelí z kůže. Černá, antracitová nebo tmavě hnědá jsou zvláště vhodné pro kůži. S odpovídajícím stylovým ložním prádlem s klasickými vzory, krásně a útulně ozdobí Vaší matraci na čalouněné posteli.

Boho: Styl Boho hodně pracuje s barvami a vzory. Jako základní tóny se obvykle používají zemní tóny, které se pak do místnosti zakomponují ve světlých barvách. S čalouněnou postelí 120 x 200 vyrobenou ze syntetické kůže ve světle hnědé, v každém případě uděláte určitě dobře. Ale také lila, tyrkysová nebo červená čalouněná postel 120×200 rozzáří Váš Boho styl. S mnoha pečlivě vybranými polštáři se vzory, nebo jednobarevnými polštáři, Vaše čalouněná postel 120×200 upoutá pozornost!

Zamilujte se do krásné a fantasticky komfortní čalouněné postele 120×200!