Bílý psací stůl

Bílý psací stůl

Sdílet

Najdete nás v
Chcete se dozvědět více? Přečtěte si našeho rádce

Bílý psací stůl Rádce Westwing

Skutečný vrcholový styl ve Vaší kanceláři: psací stůl v bílé barvě! I když to byl dříve poněkud těžký dřevěný a téměř starožitný nábytek, který byl v kancelářích, ukazují nyní všechny znaky právě na bílou. Tmavé dřevo patří už dlouhou dobu minulosti. Bílý nábytek dává Vaší kanceláři pocit designu a estetiky a tak Váš pokoj vypadá mnohem jasnější a přitažlivější. Tyto trendy jdou od vysokého lesku až po venkovský styl.

Máte chuť předělat svou kancelář nebo ji zařídit úplně nově? Nechte se inspirovat a zlákat na Westwing. Máme skvělý nápad, pokud jde o bílý nábytek. V kombinaci s funky příslušenstvím nebo barevnou stěnou, vypadá světlý nábytek opravdu skvěle. Možnosti designu jsou nekonečné. Dokonce i jednoduchý styl, ve kterém vše zůstává bílé, od stěn až po nábytek, je moderní. Najděte nápady ve Westwing magazínu.

Bílý psací stůl – tolik možností

Stůl je nejdůležitějším bodem každé pracovny – strávíme u něj denně několik hodin. Pracujeme na něm, pijeme kávu s kolegy, ale co je nejdůležitější: Vidíme ho! Proč bychom měli pracovat na starém, ošklivém stole? K tomu není žádný důvod! Trend posledních let je jednoduchý -jasně bílý psací stůl.

A komu by se zdálo, že bílá je nudná, přesvědčíme ho, že opak je pravdou:

  • Psací stůl v bílé matné
  • Psací stůl v bílé lesklé
  • Psací stůl v bílé ve venkovském stylu
  • Psací stůl v bílé v antickém stylu
  • Psací stůl v bílém dubu

Stůl je možné skvěle kombinovat s dalším nábytkem ve stejném stylu. Rozhodnete-li  se například pro venkovský styl, můžete místnost přizpůsobit tak, že máte pocit, jako byste byli na dovolené Práce jde pak snadněji od ruky.  

Pozvete-li své přátele, snadno přestavíte psací stůl na odkládací plochu pro malé pohoštění nebo nápoje. V ideálním případě můžete upravit pracovní plochu i výškově. Tak se z psacího stolu rychle stane malý bar nebo odkládací stůl pro hosty. Ale možná vám řekne více antický styl. Psací stůl v tomto stylu vypadá jako šlechtický sběratelský kousek. A design ostatního nábytku pak lehce přizpůsobíte.

Zkuste bazary s nábytkem. Zde určitě najdete starožitné židle a lampy, které dokonale doplní váš pokoj. Pokud jste, ale spíše klasický typ, je matný či lesklý stůl tou pravou volbou pro vás. Bílý psací stůl je nadčasová klasika a nikdy nevyjde z módy.

Bílý psací stůl v kuchyni

S dětmi, které teprve začínají chodit do školy, dobře uděláte, pokud umístite psací stůl v kuchyni. Takže můžete po jídle, dohlížet na domácí úkoly dětí. Zejména v prvních letech, je důležité být vždy k dispozici, abyste odpověděli na otázky, pokud se vyskytnou obtíže při řešení úkolů. „Bílý psací stůl“ je pro to ideální.

Je známé, že stoly ve světlých odstínech motivují více k práci než tmavé varianty. Dřevo (buk, dub…), je dobrým materiálem pro stůl, protože má uklidňující vliv. Ten pak můžete natřít a tak vytvořit například bílý rohový stůl. Abyste vytvořili bílý stůl ve vysokém lesku, budete se muset uchýlit k malování a lakování. Stoly v kuchyni usnadňují Vašim dětem si zvyknout na školu a související úkoly.

Psací stůl: Bílá přináší jas do každé kanceláře

Stůl nebo počítačový stůl je centrem každé kanceláře. Tak proč s tmavými barvami ztratit motivaci a radost z práce? Stůl (bílý nebo smetanový) obstará jas a pozitivní auru celé místnosti. Proto nám psací stoly mohou pomoci efektivně pracovat. Bílá působí moderním dojmem a může být kombinována se všemi materiály a barvami. Osvoboďte svou kancelář z fádního vzhledu a dejte jí stolem (bílým nebo smetanovým) čerstvý vzhled.

S barevnými obrazy na stěnách a krásnými polštářky na židli u stolu, bude práce hned mnohem jednodušší. Takže bude Vaše kancelář komfortní zónou, ve které se rádi zdržíte. S psacím stolem v bílé nebo smetanové, zažijete změnu a přinesete svěžest do místnosti. Okna by měla být také zdobena lehkými a světlými závěsy, pro co největší množství přirozeného slunečního světla, aby vyzařovalo do okolního prostoru. Protože to okamžitě zlepší naší náladu a to také ovlivňuje naši touhu pracovat.

Přineste stolem, v bílé nebo smetanové, více svěžesti a jasu do každého pokoje!