Bílý konferenční stolek

Bílý konferenční stolek

Sdílet

Najdete nás v
Chcete se dozvědět více? Přečtěte si našeho rádce

Bílý konferenční stolek Rádce Westwing

Dříve sloužil konferenční stolek jen k účelu odkládání sklenic a šálků. Jeho původní název „kávový stolek“ pochází z Anglie, kde před 200 lety přišel první odkládací stolek do módy. Již několik let se však, konferenční stolek stal faktickým designovým zázrakem, který lze nalézt v každé stylové domácnosti. Bílý konferenční stolek se hodí díky jeho neutrální, ale elegantní barvě ke každému stylu.

V závislosti na materiálu působí odkládací stolek, v bílém vysokém lesku, sofistikovaně a je podle Vašeho přání elegantní nebo hravě romantický. Různé tvary, velikosti a materiály zvou k tomu, abyste nechali vlastní kreativitu volně plynout a inspirovali se denními, novými, tematickými výprodeji zde na Westwing a re designovali Váš obývací pokoj bílým konferenčním stolkem. Nebo objevte ve Westwing magazínu skvělé tipy na dekorace, pro nové srdeční záležitosti do obývacího pokoje.

Mistr změny: bílý konferenční stolek

Bílá je barva, která může být v jakémkoliv stylu, jako jsou:

  • Glamour
  • Klasický
  • Dívčí / Romantický
  • Venkovský
  • Shabby-Chic
  • Vintage

Proto je bílý konferenční stolek obzvlášť univerzální kus nábytku, který může být díky Vaší kreativitě a individualitě, stále obměňován novými, malými dekorativními doplňky. Krásná keramická váza s několika barevnými květy a některé vybrané knihy dají stolku v každém okamžiku romantický dotek, zatímco elegantní kovový podnos, s několika lucernami, vyzařuje rustikální šik.

Pokud se vám líbí spíše glamour styl, zkuste to s bílým konferenčním stolkem ve vysokém lesku. Doplňte ho o několik štíhlých svíček, zlatých doplňků s čajovými svíčkami nebo o zlatou mísu naplněnou nádherně vonící směsí. Bílý konferenční stolek vypadá také báječně doplněný o velkou kytici.

Váš bílý konferenční stolek: Praktický v celém domě

Nejen dekorativní může být takový elegantní bílý konferenční stolek, ale také pomůže snadno udržovat pořádek ve vaší domácnosti. Díky různým poličkám nebo zásuvkám s ozdobnými krabičkami najdete místo pro všechny malé věcí, které nemají žádné pevné místo, jako dálkový ovladač nebo knihy, kterou jste četli ve večerních hodinách na pohovce. Nepatrně větší bílé stoly – asi o šířce 120 cm – upoutají pozornost ve vašem obývacím pokoji, a také poskytují další úložný prostor.

Také v ostatních místnostech vašeho domu, je bílý konferenční stolek vítán: třeba jako malý stolek vedle postele, na které můžete ukládat večerní čtení nebo mobilní telefon, nebo jako improvizovaný dětský stůl pro ty nejmenší v dětském pokoji.

Měl by to být konferenční stolek v bílé, ale jaký materiál?

Pokud chcete použít pro Váš stůl bílou barvu, máte k dispozici širokou škálu materiálů. Takže můžete váš obývací pokoj vybavit stole ze dřeva, plastu nebo kovu.

  • Kov: kovy jsou pouze stříbro a ocel? Nutně to tak nemusí být. Kovy mohou být také nalakované a pokryté vrstvou. Pokud je váš konferenční stolek bílý a z kovu, jednoduše tak dostanete robustní a elegantní centrální kus nábytku do vašeho obývacího pokoje. V závislosti na průměru a tvaru, může jako kus nábytku, působit na různé styly jako třeba skandinávský styl.
  • Dřevo: přírodní, teplé a krásné: Tyto vlastnosti spojují dřevěný konferenční stolek. Bílá zaručuje jasné a světlé akcenty. Proto je takový konferenční stolek v bílé šik a elegantní, ale také působí rustikálně. Shabby Chic, Vintage nebo Venkovský: Bílý dřevěný stůl dokonale zapadá!
  • Plast: Dokonce i syntetické látky nalezete v mnoha použití v nábytkářském světě. V současné době je velmi populární lesk. Takže konferenční stolek bílý a lesklý je moderním a brilantním poutačem ve vašem obývacím pokoji!

Konferenční stolek nemusí být nutně ze samotných materiálů, ale můžete použít i kombinaci některých dohromady.

Dokonce záleží i na výšce

Konferenční stolek ví jak na to: Okouzlí krásnou klasickou barvou a tím doplní bytové příslušenství. Nejen barva stolu v obývacím pokoji je rozhodující. Také výška hraje ústřední roli. I když dříve bylo běžnou praxí, že se konferenční stolek (bílý, hnědý, černý…) upravil tak, že deska stolu byla nad sedákem pohovky a tak dokonce i jídlo bylo ve slušné výšce, je dnes běžné, že deska stolu nepřesahuje výšku sedací plochy pohovky.

Čím nižší je pohovka, tím nižší je stolek. Nicméně pokud chcete v obývacím pokoji vykouzlit retro nebo Vintage styl, můžete si vybrat konferenční stolek bílý a vysoký. Velmi praktické je, pokud váš konferenční stolek je výškově nastavitelný. Takže můžete přizpůsobit výšku svému rozmaru a především individuálním potřebám.