Bílé látkové ubrousky

Bílé látkové ubrousky

Sdílet

Najdete nás v
Chcete se dozvědět více? Přečtěte si našeho rádce

Bílé látkové ubrousky Rádce Westwing

V drahé restauraci, ale i na domácím stole jsou látkové ubrousky ztělesněním stylu a stravování na úrovni. Bílá je univerzální a působí velmi dobře. Možná proto je nesporným lídrem mezi barvami, pokud jde o eleganci a čistotu: Bílé látkové ubrousky, a to buď z hladké bavlny, drahého damašku nebo v rustikálním stylu, jsou už od dávných dob ušlechtilým doplňkem stolu a jako nedílná součást ubrusu.

Bílá se hodí ke všemu a je možné ji zkombinovat s různými druhy nábytku. Bílé ubrousky jsou proto nejen praktickým pomocníkem při stolování, ale rovněž nenápadně a elegantně prozáří jídelní tabuli. Ve Westwing jsme pro vás připravili mnoho tipů, jak u stolu nastolit velmi příjemnou atmosféru. Poradí vám naši experti a Delia Fischer. Můžete se inspirovat a pokochat nápady na zdobení a tipy na styling.

Bílé látkové ubrousky – krása skrytá v jednoduchosti

Kromě krásného ubrusu nebo běhounu vytvořte dokonalý styl jídelní tabule pomocí bílých látkových ubrousků. Ať už dáváte přednost látkovým ubrouskům vyrobených z přírodního lnu, elegantního damašku, vysoce kvalitní žakarové bavlny, organické bavlny nebo tkaniny odpuzující špínu a nenáročné na údržbu: Bílý ubrousek je jednoduše to nejlepší, pokud jde o styl a eleganci! Bílá je nejen stará dobrá klasika, ale je to studnice možností a kombinací různých barev a stylů. Hodí se zkrátka ke všemu a je vhodná pro každou příležitost.

Bílé látkové ubrousky jsou praktickým doplněním jídelní tabule, která nezastíní samotné kouzlení na talíři. To platí i pro bílý porcelán a dekorace. Je to barva, která dá skvěle vyniknout lahodným pokrmům. Ubrousky doporučujeme při stolování používat. Představují totiž velmi praktického stolního společníka, který slouží k očištění úst a rukou, ale také poskytují ochranu před skvrnami na oblečení.

Velmi praktický rozměr ubrousku je 45 x 45 cm, ale k dispozici máte i standardní rozměr 50 x 50 cm. S ubrousky můžete na stole vytvořit jedinečné dekorace. Netradičně skládejte, využijte ozdobné kroužky, personalizované jmenovky na malých přívěscích nebo napsané na malých ozdobných jídelních lístcích.

Nechte se inspirovat na Westwing nesčetnými možnostmi pro výzdobu vaší jídelní tabule. Jednoduché bílé látkové ubrousky mohou být pokaždé jiné. Hrajte si!