Bílá pohovka

Bílá pohovka

Sdílet

Najdete nás v
Chcete se dozvědět více? Přečtěte si našeho rádce

Bílá pohovka Rádce Westwing

Pohovka neví, jak nás pozvat k odpočinku, ale stává se v našich obývacích pokojích neodmyslitelnou. Dnes máme přitom takový výběr jako nikdy předtím. Dříve se nedalo obejít bez biedermeierovské pohovky, dnes se vše točí okolo sedacích souprav. Na těchto obrovských plochách bytu se můžete nádherně natáhnout a jednoduše lenošit. Design tu přirozeně hraje důležitou roli. Bude gauč bílý, šedivý nebo spíše černý? Velký nebo malý? Možná rohová pohovka ve formě L? Otázka za otázkou - my máme odpovědi!

Na Westwing lze nalézt pohovku v bílé a mnoho dalších hezkých nápadů pro váš domov. Objevte svět plný designových kusů a exkluzivního nábytku. Nabízíme vám mnoho podnětů a témat na How-To a DIY, abyste měli možnost, si zkrášlit domov. Takto vám přijde zdobení a zařizování určitě snazší. Přihlaste se k Westwing a staňte se součástí prvního exkluzivního nákupního klubu s nábytkem v Německu.

Pohovka (bílá) – průvodce nákupem

Pokud si chcete pořídit nový gauč, existují různá kritéria, která je zapotřebí zohlednit. S naším průvodcem při nákupu gauče vám pomáháme přitom, vrhnout trochu světla do tmy.

  • Forma: Pohovka – v bílé – existuje v množství různých forem. Pohovka může mít sedačku pro dva nebo tři, být ve formátu L nebo hned zaujímat velkou plochu a umožnit tak místo pro mnoho lidí. Přizpůsobte pohovku vašim individuálním požadavkům. Nezapomeňte nejprve vše pečlivě přeměřit, aby se pohovka (bílá) do obývacího pokoje dobře vešla. Nakonec by neměl rozhodovat 1 cm ku prospěchu nebo v neprospěch rozměru.
  • Materiál: Většinou jsou pohovky potaženy kůží, látkou nebo syntetickými materiály jako umělá kůže. V módním designovém obývacím pokoji s elegantním nábytkem se hodí kůže nebo vzhled kůže v různých barvách a vzorech.
  • Barva: Stanovit barvu pro nový kus nábytku není vůbec jednoduché. Měla by být vaše pohovka bílá, černá, červená nebo snad lila? Důležité je, aby se pohovka dobře hodila k vašemu zařízení. Kontrasty vždy vypadají dobře.

Vyberte si pro váš gauč bílou a dodejte vašemu obývacímu pokoji klasickou eleganci!

Pohovka-bílá – síla barev

Bílá barva je zodpovědna za řadu velmi pozitivní vlastností. Symbolizuje nevinu, čistotu, dobro, stojí za novými začátky. A tuto pozitivní energii si s „bílou pohovkou” vezmete do vašeho obývacího pokoje. Myslete ale na to, že pouze pravidelná péče a čištění se postarají o zářivou bílou ve vašem obývacím pokoji. Bílá pohovka se kromě toho báječně nechá kombinovat se všemi ostatními barvami. Postavte si jednou „bílou pohovku“ před červenou stěnu. Působí to mocně a zároveň nevinně. Líbí se vám tato představa? Potom jděte, a kupte si nábytek!

„Bílý gauč“: světlý komfort

„Bílý gauč“ nevyžaduje celou řadu specialit, aby se projevil. Do prosvětleného obývacího pokoje se světlými závěsy, světlým dřevěným nábytkem a starožitným lustrem se bílá pohovka obzvlášť hodí. Tímto způsobem působí zařízený prostor velmi uklizeně a přátelsky. Máte pocit, že můžete volně dýchat a cítíte se na tomto místě uvolněně od hektického dne a obvyklých stresových faktorů. S „bílou pohovkou“ si užijete prakticky konstrukčně neomezený prostor. Bílá pohovka se svou neutrální barvou perfektně řadí ke každému bytovému stylu – ať už k ušlechtilému country chic, nordicky chladnému scandi look nebo k modernímu minimalistickému stylu vyhovuje bílá pohovka zcela skvěle. Bílá pohovka kromě toho udiví těmito barevnými kombinacemi:

  • Jasně a vlídně působí „bílý gauč“ se světle šedou stěnou.
  • „Bílá pohovka“ obklopená jemnou starorůžovou nebo lila vyzařuje něco velmi jemného a dívčího.
  • Umístěte na bílý gauč stylové zlaté polštářky a postarejte se tak o efekt lounge na každém cm.

Pohovka umí přesvědčit nejen svou pohodlností! Mnoho dalších nápadů na bydlení nyní naleznete na Westwing!