Bílá kancelářská židle

Bílá kancelářská židle

Sdílet

Najdete nás v
Chcete se dozvědět více? Přečtěte si našeho rádce

Bílá kancelářská židle Rádce Westwing

Bílý kancelářský nábytek je trendy. Bílá barva evokuje čistotu, dodává místnosti svěží a přátelskou atmosféru. Navíc je velmi jednoduché bílý nábytek kombinovat s ostatními barvami, přičemž některá spojení působí obzvlášť elegantně - například šedá a bílá.

My ve Westwing milujeme všechny barvy, jejich odstíny a drobné nuance. Ale pro bílou, pro tu máme doslova slabost! Máme pro vás spoustu užitečných rad a tipů pro moderní bydlení. Inspirujte se nápady našich odborníků na bytový design a využijte slevy až 70 % na náš exkluzivní sortiment. Proměňte svůj byt ve skutečný domov.

moderní bílá kancelářská židle

Čím jsou bílé kancelářské židle tak výjimečné?

Pokud si chcete pořídit novou kancelářskou židli, je důležité, aby naprosto vyhovovala vašim vysokým požadavkům a potřebám. Musí být pohodlná, poskytnout vám výbornou optimální podporu pro vaše záda a důležitou roli hraje i cenová relace. Každý má svá vlastní kritéria pro výběr otočné židle. Další otázkou je design židle. Bude to černá, modrá, zelená, žlutá, bílá kancelářská židle nebo nějaká úplně jiná?

Bílá kancelářská židle je sázkou na stylovou jistotu! Působí luxusně a elegantně. Bílá barva evokuje mír, klid a nový začátek. Kanceláře hned vypadají jasně a přátelsky. Pozitivně působí také na vaše klienty, se kterými jednáte ve své kanceláři. Tato barva umí přetvořit atmosféru celé kanceláře.

Ale existují i jiné varianty. Například černá nabízí mnoho výhod. Zatímco bílá barva vytváří měkkost, černá je barva vážnosti a upřímnosti. Pro mnoho z nás představuje pocit moci a úspěchu. Je jen na vás jakou barvu si zvolíte. Důležité je však to, abyste se cítili dobře.

retro bílá kancelářská židle

Bílá kancelářská židle & design

Kancelářské židle jsou vyráběny v mnoha různých provedeních či materiálech:

  • Nejpopulárnějším materiálem je kožená pracovní židle.
  • Bílá kancelářská židle může být také vyrobena z umělé kůže, která se dá jen velmi těžko odlišit od té pravé.
  • Modely vyrobené z oceli a polyesteru jsou často poměrně jednoduché, a představují levnější cenovou variantu.

Záleží jen na vás, jakou variantu vaší nové židle si zvolíte. Bílá kancelářská židle bude vždy velmi funkčním a zároveň stylovým kusem do vaší kanceláře. A pokud pracujete z domova, můžete si vybrat židli s nestandardním designem, a tím oživit svou pracovnu.

bílá kancelářská židle z polyratanu